Oczy i usta

napisał/a: Punketa 2010-09-13 20:11
Chciałabym powiększyć sobie oczy i usta. Jednak mam wątpliwości. Dlatego też mam kilka pytań. Jestem młoda i nie znam się na tym.:)
1.Czy przez taką operację oczu mogę stracić wzrok?
2.Jak bardzo można powiększyć oczy?
3.Czy usta mimo operacji po latach nie wrócą do dawnej wielkości?
4.Jak wyglądają takie operacje? Na czym polegają?
5.Ile kosztują osobno?
6.Czy mogę je zrobić jednocześnie lub w krótkim odstępie czasowym?
7.Czy takie operacje mogę zrobić w Polanicy?

Jeśli jest coś ważnego co pominęłam w pytaniach napiszcie:)
Z góry dziękuje za pomoc.:*
napisał/a: Blackursus 2010-09-13 20:29
Chyba jestes jeszcze bardzo mloda. Powiekszyc usta mozesz w kazdej klinice chirurgii plastycznej, nawet u kosmetyczki. Szczerze to nie slyszalam zeby ktokolwiek powiekszal oczy. Nie sadze zeby to bylo mozliwe, a jesli tak to na pewno nie w Polsce. Poza tym musisz skonczyc 21 lat i tego typu zabiegi sa bardzo drogie i zawsze jest ryzyko, ze sie nie powioda. Pozdrawiam
napisał/a: Punketa 2010-09-14 13:38
Blackursus napisal(a):Chyba jestes jeszcze bardzo mloda. Powiekszyc usta mozesz w kazdej klinice chirurgii plastycznej, nawet u kosmetyczki. Szczerze to nie slyszalam zeby ktokolwiek powiekszal oczy. Nie sadze zeby to bylo mozliwe, a jesli tak to na pewno nie w Polsce. Poza tym musisz skonczyc 21 lat i tego typu zabiegi sa bardzo drogie i zawsze jest ryzyko, ze sie nie powioda. Pozdrawiam


Może nie tyle bardzo młoda, co jak na początku napisałam nie znam się na tym. Pieniądze nie mają większego znaczenia. Dość dużą sumkę odłożyłam już dawno, ponieważ o operacji myślę już dłuższy czas.
O oczach czytałam na zagranicznym forum bo zastanawiam się nad operacją w kraju, w którym obecnie mieszkam. I może źle się wyraziłam.
Jest to operacja zmiany kształtu oka (nie wiem czy pisze to poprawnie i czy tak się nazywa) i może ona oko 'otworzyć'
Nie wiem czy jest to w Polsce.
napisał/a: Blackursus 2010-09-14 15:05
Tez sie za bardzo na tym nie znam. Na pewno taki zabieg zmiany ksztaltu oka bedzie bardziej drogi i bardziej ryzykowny. Chirurg moze uszkodzic nerw, mozesz miec problemy z zamykaniem lub otwieraniem oka. Czy na pewno musisz to robic?
Jesli chodzi o usta to na pewno zrobisz taki zabieg w Polsce. Mozesz to zrobic na stale- operacyjnie, wypelnia sie usta silikonem, albo zastrzyki kolagenowe, ale usta powracaja po jakims czasie do swoich poprzednich rozmiarow. Na cenach nie znam sie zupelnie. Pozdrawiam.
napisał/a: Punketa 2010-09-14 19:30
Blackursus napisal(a):Tez sie za bardzo na tym nie znam. Na pewno taki zabieg zmiany ksztaltu oka bedzie bardziej drogi i bardziej ryzykowny. Chirurg moze uszkodzic nerw, mozesz miec problemy z zamykaniem lub otwieraniem oka. Czy na pewno musisz to robic?
Jesli chodzi o usta to na pewno zrobisz taki zabieg w Polsce. Mozesz to zrobic na stale- operacyjnie, wypelnia sie usta silikonem, albo zastrzyki kolagenowe, ale usta powracaja po jakims czasie do swoich poprzednich rozmiarow. Na cenach nie znam sie zupelnie. Pozdrawiam.


Zależało by mi na tym bo mam oczy jakbym była naćpana.
No, ale cóż.. muszę się nad tym zastanowić..
napisał/a: marika34 2010-09-22 09:44
Jak można powiększyć sobie oczy? Głupota...
napisał/a: kch_2010 2010-11-15 23:28
u chirurga plastycznego nie tylko za granicą można wykonać zabieg podniesienia powiek. ceny nie znam.
zastanów się nad tym, bo ingerowanie w okolicach oczu nigdy nie jest do końca bezpieczne.
napisał/a: hellen1 2011-06-26 23:51
O mój Boże, Punketa! Zdajesz sobie sprawę, że tak daleko posunięta ingerencja w ciało może zakończyć się problemem? Nie myślałaś o mniej inwazyjnych metodach? Np. makijażem możesz ukryć to i owo ale możesz też podkreślić swoje atuty.
napisał/a: look 2011-08-09 19:25
Też zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami .Jeżeli chodzi o oczy to bym nie ryzykowała i faktycznie oczy można powiększyć optycznie makijażem .Po co ingerować aż tak w ciało .A co do ust to niby też można powiększyć kredką ,szminką ,ale to tylko chwilowe,bo się zmazuje i nie jest zbyt trwałe.Moja koleżanka na przykład miała małe i wąskie usta ,więc w końcu postanowiła ,że je powiększy.Wybrała się do Centrum Chirurgii Plastycznej do dr.Moniki Grzesiak w Warszawie i wszystko dokładnie jej tam opisano .Już około pół roku minęło od jej zabiegu i jest cały czas szczęśliwa.Ma ładne,pełne usta bez żadnych kosmetyków.Wcześniej narzekała ,że za dużo wydaje na błyszczyki itp.Mogę powiedzieć ,że nawet stała się bardziej pewna siebie .