oczy a leki?

napisał/a: Weronika221 2013-05-28 08:33
Biore: cital,norprolac i lutenyl
Wczoraj przez okolo godzine bardzo bolala mnie glowa i mialam takie cos jak sie patrzy na zarowke a pozniej takie gorsze widzenie od swiatla,tyle ze ja to mialam ok 1 h i bez patrzenia sie w strone swiatla!
Bylo to okropne uczucie.
czy to moze miec zw z lekami?
napisał/a: adamooo 2013-05-29 20:55
Myślę, że warto udać się na badanie do okulisty. Podobne objawy występują w przypadku jaskry, ale spokojnie nie ma się co wcześniej przejmować i wymyślać choroby - najlepiej udać się do okulisty.
napisał/a: Wasztyl 2013-06-03 23:29
Weronika221 napisal(a):Biore: cital,norprolac i lutenyl
Wczoraj przez okolo godzine bardzo bolala mnie glowa i mialam takie cos jak sie patrzy na zarowke a pozniej takie gorsze widzenie od swiatla,tyle ze ja to mialam ok 1 h i bez patrzenia sie w strone swiatla!
Bylo to okropne uczucie.
czy to moze miec zw z lekami?


I po citalu i norprolacu mogą występować bóle głowy, jak z resztą po prawie każdym leku. Jednak to co opisałaś wygląda mi na migrenę z aurą.
Czy byłaś przy tym otumaniona, zdezorientowana, miałaś problemy z mową, skupieniem myśli?
Czy najpierw pojawił się problem z widzeniem (mroczki, ubytki w polu widzenia) i potem ból głowy?
Jaki to był ból głowy?

pozdrawiam:)!
napisał/a: Weronika221 2013-06-04 14:44
Najpierw były zaburzenia widzenia dopiero później ból głowy, na początku dosyć słaby później silny, taki jakby to określić "ściskający"..
Nie odczuwałam podanych wyżej objawów.
napisał/a: Wasztyl 2013-06-05 12:59
Myślę, że mogła to być migrena z aurą, u każdego wygląda ona trochę inaczej. Jeśli takie bóle pojawiać się będą częściej to dobrze przejść się do lekarza, żeby ocenił czy to na pewno to:) pozdrawiam