Obrzęk trąbki słuchowej

napisał/a: kowalskakatarzyna83 2009-10-01 08:53
Witam.
Mam pytanie, czy mój lekarz dobrze postawił diagnozę. Trafiłam do niego z szumem ucha i po wywiadzie i kilku badaniach stwierdził obrzęk trąbki słuchowej na tle alergicznym, ale ja nigdy nie miałam żadnej alergii. Przepisał mi leki przeciwzapalne i przeciwhistaminowe, ale po ich braniu bolą mnie tylko uszy. Jest to ból rozrywający, pulsacyjny, nasilajacy się w nocy. Mam wrażenie, że coś mi siedzi w uchu i chcę to wyciągnąć. Mam bóle głowy i ogólne złe samopoczucie. Ostatnio przewiało mnie i bolał mnie kark i byłam z tym u lekarza. Podejrzewał, że moje dolegliwości związane są z przewianien, ale po wyleczeniu został mi szum w uszach, więc poszłam do laryngologa. Tuż przed wizyta miałam zapchany nos i uszy flegma przez 2 tygodnie, bo zaraziłam się od osoby chorej na grypę, ale gorączki nie miałam. Proszę o radę. Dziekuję. Pozdrawiam.
napisał/a: Peter 2009-10-01 09:26
Teraz niektórzy lekarze wszystko łączą z alergią. To taki łatwy "wytrych". Obecnie łatwo o nietypową infekcję i tutaj bardziej widziałbym problem.
Tak przez internet to mogę jedynie polecić krople doustne Euphorbium compositum SN. i w wolnej sprzedaży krople Otinum do ucha.