obrzęk po pobraniu krwi

napisał/a: cieszka 2014-08-08 09:27
Witam serdecznie dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi, gdy wróciłam do domu zobaczyłam że pod gazą zrobił mi się obrzęk w miejscu pobrania czy to normalne czasami miałam siniaki jak i częste zapalenie żył taki mój urok ale takie czegoś jeszcze nigdy miałam ktoś miał już taką sytuację.Wygląda to tak jakby urósł mi guz na ręce taki jak rośnie na głowie po uderzeniu posmarowałam to miejsce maścią z heparyną bo wiem że ta maść pomaga na różne problemy przy żyłach lekarz mi ją zawsze zapisywała.Z góry dziękuje za odpowiedź
napisał/a: cieszka 2014-08-08 13:46
teraz ten obrzęk dalej się utrzymuję chociaż trochę się zmniejszył na dodatek jest cały sino fioletowy czyli standardowy krwiak mi się zrobił ale ten obrzęk to mnie zadziwił jeżeli ktoś miał coś takiego to proszę o wiadomość bo może ze mną coś jest nie tak :)
napisał/a: Patyna31 2014-08-22 10:53
ja mam delikatny obrzęk za każdym razem po oddaniu krwi, a oddaję krew honorowo regularnie od 6 lat. za każdym razem też mam krwiaka, i to nie jakiegoś małego siniaczka, a wielki wylew... Niezależnie od umiejętności i doświadczenia pielęgniarki...
Wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, ale teraz zaczęłam..
napisał/a: cieszka 2014-08-22 11:03
dziękuje za odpowiedź :) mi siniak już prawie zszedł ale dalej w miejscu pobrania wyczuwam małą grudkę mam nadzieję że się rozejdzie dzisiaj mijają 2 tygodnie od pobrania
napisał/a: joaska86 2016-02-23 10:30
grudką może być zrost, sińce też są normalne.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-02-23 10:42
Ale patrz na daty postów.