Obolale żebra,odpluwanie flegmy z krwią.

napisał/a: augenblick 2011-09-08 10:16
Mam 24 lata. Od 2 tygodni jestem przeziebiona,zaczęło się jak zwykle bólem gardła,katarem i suchym kaszlem. Przy schylaniu jak zawsze podczas przeziębienia odczuwalam bóle głowę,jak się domyślam związane z zatokami,nic nadzwyczajnego. Po kilkunastu dniach choroba zamiast się cofać zaczęła się odnawiać. Wczoraj dostałam gorączki (39c) oslablam,przy oddychaniu odczuwam bóle klatki piersiowej,oraz klocie w okolicy ramion. Najgorszym jednak bólem jest ból z tylu w okolicy żeber,nigdy wczesniej go nie doswiadczylam,odczuwam go przy oddychaniu,kaszlu i każdym innym ruchu,dodatkowo każda flegme odpluwam z krwią. Co może mi byc? Z góry dziękuję.
napisał/a: augustyn888 2011-09-08 10:50
augenblick napisal(a):Mam 24 lata. Od 2 tygodni jestem przeziebiona,zaczęło się jak zwykle bólem gardła,katarem i suchym kaszlem. Przy schylaniu jak zawsze podczas przeziębienia odczuwalam bóle głowę,jak się domyślam związane z zatokami,nic nadzwyczajnego. Po kilkunastu dniach choroba zamiast się cofać zaczęła się odnawiać. Wczoraj dostałam gorączki (39c) oslablam,przy oddychaniu odczuwam bóle klatki piersiowej,oraz klocie w okolicy ramion. Najgorszym jednak bólem jest ból z tylu w okolicy żeber,nigdy wczesniej go nie doswiadczylam,odczuwam go przy oddychaniu,kaszlu i każdym innym ruchu,dodatkowo każda flegme odpluwam z krwią. Co może mi byc? Z góry dziękuję.


Powinna Pani rozważyć wizytę u lekarza,gdyż mogło dojść do poważnej infekcji, związanej z układem oddechowym(być może nawet niewykluczone zapalenie płuc).W tej sytuacji mogą być potrzebne silne antybiotyki.
Pozdrawiam.
napisał/a: augenblick 2011-09-08 12:44
Doszły mi do tego czarne stolce,mimo iż nie spozywalam żadnych warzyw typu buraki,ani nie zazywalam żelaza...