obniżenie tętna, dziwne samopoczucie.

napisał/a: b3631f5508f240c7f4cf11378a0867b055e26d92 2009-12-10 11:37
Witam, mam następujący problem. Otóż jakiś czas temu, miałem problem z nagłym osłabieniem i wysokim tętnem (opisałem w jednym ze swoich postów na tym forum). Miałem badania krwi, które wyszły bardzo dobre, także EKG w normie poza przyspieszonym tętnem. Kardiolog zrobił mi echo serca, okazało się że wszystko w jak najlepszym porządku. W miejsce betalocu 50 dostałem lokren 20 oraz kaldyum(postas) można powiedzieć że od pierwszego dnia zażywania objawy zupełnie przemineły. Czułem się bardzo dobrze, do pewnego momentu. jakoś 3 dni temu, do południa siedząc spokojnie przed komputerem, poczułem takie nagłe osłabienie jakby zawroty głowy i tętno nagle przyspieszyło. Było to chwilowe, ale od tego momentu już 3ci dzień, czuję sie nieciekawie. Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz uczucie lekkiego 'trzęsienia' w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które raz się pojawiają raz znikają. Co dziwne, kiedy wykonuje wysiłek fizyczny, objawy w większości znikają. Dopiero kiedy siedzę, lub leże bardzo się nasilają...czy moze to być skutek uboczny lokrenu? tętno mam już w normie...Proszę o porady bo to naprawdę człowieka wytrąca z równowagi, a nie chcę co tydzień chodzić do kardiologa ;)
napisał/a: mariusz-g 2014-05-23 22:10
Witam,

Mam identyczne objawy.

Może ktoś wie coś w temacie ?

Dziękuję
Pozdrawiam