objawy somatyczne nerwicy albo schizofreni

napisał/a: duzinek 2007-10-06 17:47
witam wszystkich
serdecznie was prosze o rade bo ostatnio kiepsko sie czuje.zdiagnozowano u mnie schizofrenie,biore zalaste,w zasadzie zaczynam dopiero,czuje sie w miare dobrze psychicznie natomiast kiepsko fizycznie.
Od dluzszego czasu miewam bole w klatce piersiowej w okolicach serca,czuje sie ekstremalnie oslabiony,mam problemy z oddychaniem,drzy cale cialo.Dodam ze ciezko pracuje fizycznie i objawy te z regoly przychodza po wysilku fizycznym albo w jego trakcie.
bylem u kardiologa ktory w sumie nic nie znalazl,odeslal mnie do endokrynologa ktory potwierdzil ze jestem zdrowy a ja sie dalej tak samo zle czuje,szczegolnie podczas wysilku fizycznego,dodam ze biore tabletki na nadcisnienie.
Prosze was o rade co z tym zrobic,czy to objawy somatyczne nerwicy albo schizofreni czy moze powinienem jeszcze zrobic jakies badania?
Serdecznie dziekuje za porady
napisał/a: olszass 2007-10-08 00:41
o jakiej porze bierzesz zalastę ?
napisał/a: duzinek 2007-10-08 18:36
WITAM
zalaste biore rano kolo 5 przed wyjsciem do pracy i wieczorem przed snem tak kolo 23

Moze powinienem jednak zrobic jeszcze jakies konkretne badanie serca a jesli tak to jakie doradzcie bo slyszalem ze ekg nie odzwierciedla do konca stanu serca

dzieki za porady