Objawy po Marihuanie

napisał/a: Barca4ever 2013-07-31 15:13
WItam . Jestem Marcin mam 23 lata pale marihuane od 8 lat z czego od 6 non stop dzień w dzień . Od 4 lat zaczeły mi sie pojawiac głupie mysli typu dalszego sensu zycia chodz wcale mi to zycie nienajgorzej wychodzi . Ostatnio wróciły mi ciezsze napady budze sie w nocy cały spocony mam lekkie zawroty głowy i nie moge przestać o tym mysleć ... Najmsiesniejsze w tym wszystkim jesto to ze to nie jest jakas tam jedna mysl tylko jak sobie przypomnie ze mam takie problemy to odrazu narzuca mi sie na głowe ciezki stan . Nie czuje póki co ze cos moze skłonic mnie do głupiego czynu ale nie powiem ze te mysli mnie denerwują . Ostatnio postanowilem rzucic marihuane nie jest to proste ze wzgledu na taką a nie inna znajomosc kolezenską ale powoli sie staram .Czy są mozecie mi doradzic co moze mi pomóć w osiągnieciu celu ? NIewiem jakies witaminy zdrowy tryb zycia wszystko zrobie byle tylko wrócic do stanu gdy cieszyło mnie wszystko bo jestem bardzo pogodnym człowiekiem .
napisał/a: Barca4ever 2013-07-31 15:15
Dodam jeszcze ze wszystko jest kwestią wmawiania sobie .Wmawiam sobie ze juz czegos nie moge zrobic czy nie bede w stanie i odrazu zrzucam na głowe takowa mysl i robi mi sie ciezka głowa.
napisał/a: kubek851 2014-01-09 20:10
Też tak mam jak opisujesz, ze wmawiasz sobie ze czegos nie umiesz i robi sie ciezej. To kwestia wmawiania sobie. Psychiki tylko i wylącznie. Ja narazie sobie z tym nie radze ale mam nadzieje ze to sie zmieni i będe wiedzial jak jest.pozdrawiam kuba.
napisał/a: ~Anonymous 2016-11-20 19:57
tez to paliłam i zyje etapami "M********a ", "nerwica" "schizofrenia' odstaw te gowno bo ci siadzie na glowe