Objawy nie jedzenia

napisał/a: Maciej5005 2015-02-04 22:11
witajcie,
mam 23 lata jeszcze miesiąc temu wazylem 68kg przy wzroście 175, w ostatnim czasie zjechalem mocno na wadze głównie ze stresów spowodowanych sesją. Najmniej wazylem juz 59 kg w styczniu ale powoli wracam do wagi teraz mam 60,5kg. Od dłuższego czasu obserwuje u siebie dziwne objawy mianowicie nie jem tak jak powinienem, mam dni ze zjem ponad 2300kcal a w wiekszosci nie osiągam 1600kcal. Mam silne zawroty głowy, ktore łaczą się często z mdłościami. Zauwazylem takze ze od czasu do czasu przy wstawaniu robi mi sie ciemno przed oczami na jakies kilkanaście sekund i tracę rownowage. Robie sie taki jakby lekki na chwile i zaraz wszystko powraca do normy. 5tego stycznia trafiłem na sor, z lekko podwyzszonym cisnieniem mialem 160 na 80 w stanie spoczynku, ale mysle ze z nerwów. Moze mi cos podpowiecie jak mogę z tego wyjsc, biore codziennie tabletki: Centrum, 2xtran centrum, 1x witamina D3 i tabletka na uspokojenie taka śmierdząca ziołami. Ogólnie czuje sie róznie raz jest dobrze a zaraz chwile gorzej, np kiedy budze sie rano kompletnie nie mam ochoty na śniadanie zmuszam się zeby zjeśc chociaz coś. Towarzysza mi także spontanicznie raz na jakiś czas bóle glowy o róznym nasileniu, raz sa łagodne do zniesienia, innym razem duzo silniejsze. Badania krwi wyszly prawidłowo bez większych zmian.