Objawy gryzienia pod skora/ pasozyt?

napisał/a: betti_174 2010-09-07 20:52
Mam problem i prosze o pomoc!
Mialam kota ktory zdechl w moim domu i pozostawil duza ilosc pchel ktore likwidowalam przez miesiac i po 3 miesiacach zaczely sie dziwne objawy ktore moze maja zwiazek z moja choroba.
Mam uczucie gryzienia wewnatrz ciala, pod skora. Czuje jakby byly tam jakies male robaki ktore sie przemieszczaja. Najwiecej w miejscach owlosionych na ciele ale tez na dekolcie, nogach , rekach. Na skorze glowy pojawiaja sie wzgorki ktore pekaja i znich wychodzi cos bialego typu " kasza manna" a potem czuje gryzienie na twrzy.

Mialam badanie robione na obecnosc nozenca ale bylo negatywne, stosowalam preparaty na wszy, wszy lonowe i swierzbowca ale nic nie pomaga.
Lekarze nie wiedza co to jest i jak mi pomoc. Prosze o kontak w razie jakich kolwiek wskazowek
napisał/a: Wojtek444 2010-09-11 11:21
Moja teoria może być dość dziwna... i na prawdę przepraszam bo prawdopodobnie może to być głupota.... ale muchy czasami składają larwy w ciele ludzkim co prawda prawie zawsze jest to martwe ciało.... ale według mnie jest taka możliwość jeszcze raz przepraszam bo wiem że to może być głupota ale nie mógłbym zasnąć gdybym tego nie powiedział :)
napisał/a: szansa1 2010-09-20 21:30
Proszę napisać jeśli problem nie został rozwiązany.
Pozdrawiam
betti_174 napisal(a):Mam problem i prosze o pomoc!
Mialam kota ktory zdechl w moim domu i pozostawil duza ilosc pchel ktore likwidowalam przez miesiac i po 3 miesiacach zaczely sie dziwne objawy ktore moze maja zwiazek z moja choroba.
Mam uczucie gryzienia wewnatrz ciala, pod skora. Czuje jakby byly tam jakies male robaki ktore sie przemieszczaja. Najwiecej w miejscach owlosionych na ciele ale tez na dekolcie, nogach , rekach. Na skorze glowy pojawiaja sie wzgorki ktore pekaja i znich wychodzi cos bialego typu " kasza manna" a potem czuje gryzienie na twrzy.

Mialam badanie robione na obecnosc nozenca ale bylo negatywne, stosowalam preparaty na wszy, wszy lonowe i swierzbowca ale nic nie pomaga.
Lekarze nie wiedza co to jest i jak mi pomoc. Prosze o kontak w razie jakich kolwiek wskazowek
napisał/a: albatross 2012-10-16 09:56
Witam, mam dokładnie takie same objawy, jak człowiek który założył wątek. Czy coś wiadomo w sprawie leczenia, i co to było?