Objawy cukrzycy ?

napisał/a: TomOskroba 2013-06-24 18:47
Witam, do końca nie wiedziałem czy napisać w dziale endokrynolog czy diabetolog ale postanowiłem napisać tutaj.
Moim głównym problemem jest nadmierne pocenie się w (prawie w każdej sytuacji) , coraz bardziej pogarszająca się ostrość wzroku, zmęczenie, rozkojarzenie, zdarza mi się często że budzę się około 10 razy w nocy, często jestem wtedy spocony, głównie na klatce piersiowej i z tyłu głowy, jeżeli chodzi o pocenie się to nie ma znaczenia czy się zdenerwuję bądź zmęczę, towarzyszy mi prawie zawsze, choć zauważyłem że po alkoholu prawie w ogóle, nawet gdy jest gorąco na dworze, zaś na ''kacu" pocenie nasila się jeszcze bardziej, mój nastrój jest różny i nie wiem od czego zależy, potrafię się zdenerwować z niczego a następnego dnia czuję się lepiej i jestem łagodny. jem sporo słodyczy, czasami mam nawet tak że jestem już nimi najedzony ale i tak sięgnę po następną porcje słodkości (nie wiem czy to przez pazerność ; ) ale może ta informacja jest istotna)
to chyba wszystkie z objaw choć mogłem o czymś zapomnieć.
proszę o pomoc, o pytania na które postaram się udzielić kompletnej odpowiedzi

Pozdrawiam
napisał/a: matylda_kran 2013-06-25 16:08
może zrób badania?
napisał/a: TomOskroba 2013-06-25 18:44
DZIEKUJE ! BARDZO MI POMOGLAS ! -,-
napisał/a: AnkaKochanka 2013-07-16 08:53
Cukrzyca często pojawia się tam, gdzie są nagłe skoki cukru. Jeśli masz napady i jesz dużo słodyczy, to mocno zwiększasz u siebie ryzyko zachorowania na tę chorobę. Polecam zrobić badania i ograniczyć cukier.
napisał/a: ola505 2013-09-27 03:44
Musisz koniecznie zrobić ważne badania. Nie zwlekaj z tym.
Tutaj jest artykuł, który mógłby Tobie pomóc : [code:9r59wopn]http://starsirodzice.pl/najczestsze-choroby/cukrzyca[/code:9r59wopn]
Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, ale napisz koniecznie czego się dowiedziałeś.