Objawy alergiczne i astmowe

napisał/a: cisowianka21 2006-11-19 12:39
Od tygodnia mam straszne problemy alergiczne i astmowe. Co 2-3 miesiące nasilają Mi się objawy związane z tymi chorobami. Miałam robione 2 lata temu testy alergiczne. Jestem uczulona an wszystko. Najbardziej na kurz , grzyby i sierść psa.
Od piatku przyjmuje takie leki: Claritine , Tafen i Tonimer oraz Theospirex. Nie wiem czy to są dobre leki , które zapisała Mi laryngolog. Kazała się skontaktowac z jakimś alergologiem. Z góry dziękuje za odpowiedz.
napisał/a: Peter 2006-11-24 11:27
Leki są dobre, ale o silnym działaniu. Jeśli masz 20 lat i takie problemy, to myślę, że należałoby spróbować oprócz tych leków innego leczenia. Ale wymagałoby to całej historii Twojej choroby.
napisał/a: orjed 2006-11-25 19:19
Zgadzam się z tym co Piotrek powiedział. Skonsultuj się z alergologiem i przedtem z psychiatrą. Jeśli chodzisz do laryngologa jak masz alergię to ludzie zamiast do ortopedy od razu do chirurga powinni trafiać. Życzę miłego dnia i 3m się.
napisał/a: smutasek3 2007-01-02 15:47
hmmm wizyta u specjalisty, leki ddobre ale jak juz wyzej zauwazono dosyc mocne, takze konsultacje z alergologiem.
napisał/a: cisowianka21 2007-01-06 13:10
konsultoeałam się z alergologiem
laryngolog ma drugą specjaloność alergologa
ponadto mam suchośc w gardle i problemy z oczami
taki rzeczami zajmuje się laryngolog i okulista
najgorsze , ze okulista nie ma zamiaru mnie przyjąć żaden
tylko prywatnie , bo ma zawalone ludzi aż do maja
napisał/a: cisowianka21 2009-01-10 21:48
Moja alergia pogłębia się co roku to mocniej. Z testów wyszło, ze jestem uczulona na większość rzeczy. Dostaje wysypkę na dłoniach od zewnątrz i wewnątrz. Moje leki jakie biorę na alergie: Singulair, Telfeco, Zystec, Oxis oraz krem Novate. Czy te leki są dobre?? Czy ktoś z Was zna dobrego alergologa na fundusz w Gdyni?? Chcę zmienić lekarza a nie wiem do kogo warto iść.