objawy a krwawienie

napisał/a: paniKa 2015-05-19 19:35
Witam, czy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych wystepuja takie objawy jak przed miesiaczka? (okolo tygodnia przed krwawieniem) Chodzi mi o bolesnosc i swedzenie piersi, wypryski na twarzy, bole jajnikow. Czy to normalne? Czy powinnam bac sie tego, ze moge byc w ciazy? Dodam, ze nie w kazdym miesiacu mam takie objawy, dlatego sie zastanawiam, czy to mozliwe. Mialam tak podobnie gdy nie bralam tabletek
napisał/a: wikam2 2015-05-19 19:42
Może tak być w związku z tym, że organizm przygotowuje się do owulacji etc. choć ona nie nastąpi w skutek blokowania piku LH poprzez branie tabletek.
napisał/a: paniKa 2015-05-19 19:47
Czyli takie objawy to nic niepokojacego? Martwie sie, ze przez stres opozni mi sie krwawienie z odstawienia, ktore zazwyczaj dostaje piatek/sobota
napisał/a: wikam2 2015-05-19 20:17
a niebezpieczna sytuacja tak w ogóle była? ;)
napisał/a: paniKa 2015-05-19 21:01
Nie, wydaje mi sie, ze nie. Mam watpliwosci, poniewaz dopiero zaczynam sie przekonywac do tabletek i czasami mam watpliwosci czy na mnie dzialaja, wiem to troche glupie, mam nadzieje, ze mi to minie :) nie zapominam o przyjmowaniu, biegunek nie mialam, jednak w ostatnim czasie czesto zdarzalo mi sie pic alkohol, ale nie doszlo do wymiotow.