Nudności po grypie żołądkowej

napisał/a: Paulla 2014-02-26 19:12
Witajcie,
Po długiej nieobecności potrzebuję Waszej porady. Otóż od początku lutego borykam się z problemami żołądkowymi. Gdy pierwszy raz zachorowałam to były klasyczne objawy grypy żołądkowej: nudności, burczenie w brzuchu, dreszcze, wymioty, osłabienie, gorączka 37,9 oraz biegunka, która towarzyszyła mi 2 dni. Reszta objawów ustąpiła po 24 godzinach, ponieważ miałam kontakt z osobami chorymi na jelitówkę obyło się bez lekarza, gdyż objawy bardzo szybko ustąpiły, a ja przez parę dni zastosowałam dietę i wszystko się unormowało. Aż do wczoraj: ponownie mnie mdli, jestem osłabiona i senna, brak gorączki, odczuwam suchość w ustach, łamie mnie w kościach. Dziś wybrałam się do lekarza. Poniżej zlecone badania: badanie ogólne moczu, OB, pełna morfologia krwi, glukoza, badanie kału na krew utajoną. Dodam, że podczas badania lekarskiego, kiedy lekarz uciskał żołądek, czułam ból. Zalecone leki: Ortanol 40 Plus, LACIDAR Protect, Meteospasmyl. Co sądzicie o takim zestawie badań i poniższych lekach? Nadmienię, że dwa lata temu miałam zapalenie błony śluzowej żołądka. A teraz kilka słów o mnie: pedagog-terapeuta, kobieta, lat 30, bez nałogów, studiująca oraz pracująca, żyjąca w dość sporym pośpiechu, choć ostatnio, by się zregenerować zwolniłam tempo.
P.S. Lekarz nadmienił coś o cukrzycy, ale jakoś to przelewanie w brzuchu mi do cukrzycy nie pasuje. Proszę o opinię. Osobiście podejrzewam znów zapalenie żołądka. Jak będę miała wyniki badań, napiszę coś więcej, a jeśli owe wyniki będą prawidłowe to gastroskopia mnie czeka, bo tak będzie najrozsądniej, jeśli lekarze zobaczą, co i jak :)
napisał/a: Paulla 2014-11-10 16:33
Nom i po tylu miesiącach sprawa się wyjaśniła. Wystarczyło mi na dłuższy czas zapisać odpowiednie probiotyki.
Trzymajcie się :)