Nudności pieczenie senność

napisał/a: dawid136 2014-09-04 18:49
Witam od początku sierpnia miewam co wieczór nudności czasem lekkie a czasem aż ciężko zasnąć bywały też wymioty. Na początku lipca miewałem to przez tydzień potem przeszło lecz znów wróciło. Nie mam apetytu miewam częste palenie w żołądku nie pije nie pale nałogowo ( czasem zapale papierosa raz na dwa miesiące ) miewam uczucie senności. Byłem u lekarza rodzinnego 4 miesiące temu miałem robione badania było one bardzo dobre lekarz przepisał mi porplazor i jakieś tabletki na nudności które średnio działają potem udałem się do specjalisty na gastroskopie która też nic nie wykazała. Lekarz powiedział mi tylko że to przez zła dietę. Minęły już dwa tygodnie lecz wciąż jest to samo. Jem śniadanie obiad kolacje raczej wg nie jestem głodny lecz nadal ok godziny 18 wracają nudności. Mam 18 lat chodzę do szkoły zawodowej mam praktyki w zawodzie stolarz. Dodam jeszcze że tabletki średnio pomagają stresu jakiegoś też nie mam. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam
napisał/a: Konstans 2014-09-04 19:48
Hej,
zwykle wieczorne nudnosci spowodowane sa dyskomfortem trawiennym.Cos nie tak u Ciebie dziala.Pokarm sie trawi ale jakies czynniki zaburzaja prawidlowy przebieg.
Napisz co jesz zwykle,przed snem?
Czy odczuwasz jakies inne dolegliwosci poza nudnosciami?
Jak czujesz sie w nocy?pudzisz sie?nie mozesz zasnac?cos Cie wtedy boli?
Masz na cos wzmozony apetyt?
Pozdrawiam :)
napisał/a: dawid136 2014-09-04 19:59
naprawdę już próbowałem wszystkiego jakaś jajecznice wymiotowałem tosty z serem było mi nie dobrze suchą kromkę z serem to samo jem zwykle ostatni raz koło 18 bo potem już po prostu nie mogę. Przez pewien czas było dobrze piłem 2 litry wody dziennie i mogłem nie spać do 23 i było wszystko dobrze ale teraz znów to samo. Tak np. palenie w przełyku suchość w gardle duże ilości śliny cały czas chcę ją wypluwać jakby taki ucisk żołądka naprawdę nie wiem co jeszcze ciężko mi to opisać miewam też słabe biegunki. W nocy jest dobrze jeśli już tylko zasnę jest ok śpię do rana, lecz ciężko jest zasnąć i zasypiam tylko na plecach. Wymiotuje tylko wieczorem jak już się położę. Apetytu nie mam wcale najchętniej to bym nic nie jadł. Staram się też nie wymiotować gdy tylko jest mi niedobrze mam 176 cm wzrostu a ważę zaledwie 61 kilo każdy mi mówi że to niby mało, więc praktycznie cały sierpień chodziłem spać o 21
napisał/a: dawid136 2014-09-04 20:06
dodam tylko jeśli chodzi o te kolacje miałem tak gdy zjadłem tą jajecznice strasznie takie dziwne uczucie dziwny posmak w ustach jakbym to miał zaraz pod gardłem więc staram się unikać takich potraw. Po gastroskopi lekarz powiedział mi że mam unikać ostrych potraw gazowanych napojów do wszystkiego się stosowałem lecz zero efektów. Brałem także leki na trondzik od dermatologa także wysłał mnie wtedy na badania krwi czy mi nie szkodzą lecz one również było pozytywne :/ może się też to wydać dziwne ale kiedyś np przed spotkaniem z jakaś dziewczyną także było mi lekko nie dobrze nie wiem czy ze stresu i czy to ma jakiekolwiek znaczenie
napisał/a: Konstans 2014-09-04 20:13
A moze masz po prostu candydoze !?
Plus nietolerancje pokarmowe,ktore objawiaja sie zgaga,pieczeniem,nudnosciami.
Wyeliminuj z diety nabial we wszelkiej formie,kawe,czekolade,slodycze.Najlepiej tez gluten ale watpie czy ierzysz sie z tym wyzwaniem.Choc na pewnl by Ci to pomoglo.
Masz bialy jezyk,zwlaszcza rono?
Nieprzyjemny zapach z ust?
Suchosc w ustach i gardle?
A jednoczesnie slinotok?
Dieta mozesz sobie skutecznie pomoc.Nie chce tu slyszec "nie dam rady.chudy jestem a mam zrezygnowac z tylu rzeczy etc".
Chudy jestes wlasnie dlatego,ze zle jesz.Organizm tego nie trawi,nie wchlania i nie przetwarxa jako wartosc odzywcza.Wiec wcsumie tak jakbys glodowal.Trzeba wyeliminowac potencjalne alergeny,zaglodzic grzyba nie jedzeniem cukru i wegli a wowczas odzyskasz sily,zdrowie,energie i mase !!!!!
Pozdrawiam :)
napisał/a: Konstans 2014-09-04 20:17
No jesli takie objawy masz po jajkach to znaczy,ze nie mozesz ich jesc.Ja mam podobnie.Do tej pory wszelkie proby wprowadzenia ich do menu koncza sie poraxka.Ale bez przesady - mamy co jesc! Najlepiej Ci bedzie jedzac mieso,ryby,warzywa i zdrowe tluszcze.Do woli,bez umiaru,bez liczenia kcal :)))
napisał/a: dawid136 2014-09-04 20:18
:D uwielbiam słodycze i jeśli bym wiedział że taka dieta mi pomoże to stosuje ją od zaraz u mnie nie ma że nie dam rady tylko po prostu czasem nie mogę jeść na siłę :/ tak mam nieprzyjemny zapach dokładnie myję zęby ale to i tak nie pomaga. Reszta tak samo lecz nie wiem jak z językiem rano sprawdzę :)
napisał/a: dawid136 2014-09-04 20:20
wiadomo tylko czasem po prostu nie mam co jeść jak w lodówce jest sam ser :/ nie pochodzę z jakiejś bogatej rodziny i nie chcę ich za bardzo naciągać na wydatki, a prócz tego mało co lubię tak naprawdę jeść :/
napisał/a: dawid136 2014-09-04 20:23
Dodam tylko że kawy nie piję wczoraj wypiłem bo wypadało z grzeczności i umierałem przez cały dzień praktycznie :/
napisał/a: Konstans 2014-09-04 20:25
Ale ja nie pozwalam Ci jesc slodyczy !!!!!!! wlasnie dlatego,ze masz przerost patogenow tak bardzo pragniesz cukru.
Grzyba trzeba zaglodzic wlasnie poprzez eliminacje z diety zboz,cukrow,slodyczy.
Poczytaj sobie o diecie paleo.Ja jestem jej gorliwym oredownikiem i dobrze na tym wychodze i dobrze wygladam ;)

Za jakies 1-2 miesiace bedziesz mogl wrocic do owocow.Na raxie one tez out.
Czy wszystko jasne chlopaku ? :)
napisał/a: dawid136 2014-09-04 20:27
:D mogę jeść bułkę z serem z piekarni ;D czy też odpada. Moje słodycze :( pokręci mnie :D owoców zbytnio nie jem więc to nie aż taka kara :P
napisał/a: dawid136 2014-09-04 20:29
jak długo stosować tą dietę i po jakim czasie powinny być efekty