Nowy ja?

napisał/a: sebaprom 2016-08-24 13:58
Trudno mi rozpoczynać nowy wątek gdyż nie wiem od czego zacząć zacznę od tego jak po raz pierwszy przeżyłem Nerwice moim takim pierwszym objawem nerwicy było przed wszystkim serce waliło jakbym uciekał czy coś, drugim objawem były duszności później doszły zdrętwiałe ręce moje myśli krążyły tylko wokół jakieś choroby śmiertelnej i mało tego jeszcze upierdliwy ból brzucha od razu sięgnąłem po internet wyczytałem dużo chorób im więcej przeczytałem tym bardziej się bałem że kończę swoje życie a przecież mam dopiero 16 lat. Po jakiś 2 tygodniach wróciło niestety wtedy jeszcze nie wiedziałem że może coś takiego istnieć, zdarzyło się to w momencie w którym miałem iść spać objawy takie same i znów odwiedziłem internet i tak właśnie się dowiedziałem o Nerwicy. Teraz męczy mnie w dzień a czasem w nocy objawy nowe albo stare staram się jakoś żyć. Mama myślała że zmyślam lub że sobie to wmawiam. Siostra ma dalej mnie za nienormalnego. I sam z początku tak myślałem. Że zostanę w jakimś ośrodku zamkniętym czy coś takiego. To mój początek mojej choroby przed mną jakieś kilka lat zanim zacznę w jakimś stopniu naprawiać siebie. Kolejną rzeczą jest szkoła boję się że dostanę tam atak i wezmą mnie za wariata :( za niedługo wybieram się do psychologa mam nadzieję że mi pomoże jeśli to przeczytałeś to dziękuje :)
napisał/a: Lenk33 2016-10-19 21:05
Witam... , przeczytalam twoj wątek , objawy mniej wiecej masz podobne do moich. Czy jest konkretny powod ktory spowodowal u ciebie nerwicę?