Nowtwór jelita grubego

napisał/a: basiek500 2014-12-22 18:23
Witam szukam pomocy wszędzie znaalzłam to forum i zwracam sie z problemem który dopadl nas we wrześniu. Mój tata ma 63 lata od połowy wrzesnia zaczoł tracić na wadze . Pani doktor skierowała tatę na oddział chorób wewnętrznych do naszego miejscowego szpitala gdyz stwierdziła ze moze byc 100 przyczyn stanu zdrowia w którym był tata. W szpitalu pobrano krew do badan zrobiono TK oraz CT , kolonoskopii nie wykonano z powodów technicznych. W wypisie przeczytałam GUZ JAMY BRZUSZNEJ Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY. Jelito (esica) zwężona na odcinku 9cm o 2,5mm. To było jak wyrok. Pojechalismy do innego szpitala na kolonoskopie ale tez nas odesłano z kwitkiem . Badanie mozliwe po nowym roku.Znalazłam prywatną przychodnie (Łódź) tam Pani doktor zrobiła rektoskopie i pobrała wycinki do badania hist. To był wtorek 2 listopad , Pani doktor skierowała tate do szpitala z wyznaczonym dniem niedzielą 7 listopad . Tata został przyjęty na oddział . W poniedziałek trafił na stół operacyjny w wypisie ze szpitala przeczytałam ze przypadek uznano za nieoperacyjny. Wyłoniono stomię dwulufową na poprzecznicy. Mnogie zmiany na wątrobie, zrakowacenie otrzewnej, wodobrzusze, naciekjący pęcherz moczowy. Badanie hist.G2 . Tata schudł 15kg. Dzis 22 grudnia bylismy umówieni na wizytę u onkologa . Pani doktor powiedziała ze tata jest za słaby na chemioterapię i to mogłoby go wykończyć. Dała mu 3-4 miesiące życia. No chyba ze cudem przybierze na wadze i nabierze sił to wtedy mamy sie zgłosić. Nie wiem co mam robic, taka bezradnosc jest wykańczająca. Czy naprawde mam czekac na koniec???? Czy skonsultowac przypadek taty z innym lekarzem onkologiem????
POMOCY
napisał/a: pawelbog 2015-01-16 09:18
Z mojej strony polecam Mokotowskie centrum medyczne. Jest tam naprawde kompetentna kadra.