nowe leki

napisał/a: patryshia 2007-09-28 22:28
Witam!! Mam syna chorego od 8 lat na schizofrenie. Żadne leki z dotępnych w kraju nie skutkują. Czy ktoś zna jakieś nowe leki niedostępne u nas a stosowane już zagranicą z dobrym skutkiem??
napisał/a: Slawek 2008-01-27 18:35
witam Cie patryshia
ja sie lecze na schizofrenie 5 lat, teraz mam 27 lat, brałem już kupę znanych i mniej znanych leków i raz było lepiej , raz gorzej aż w końcu przestałem brać co było błędem bo choroba wróciła się do mnie z podwójną siłą i wszelkie leki przestały działać. Dzisiaj biore lek który sie nazywa Abilify 15mg pół tabletki dziennie, jest trudno dostępny w kraju ale jak się okazało skuteczny, kosztuje na choroby przewlekłe 3,20 zł. Dobór go do mojej choroby zajął mi ponad dwa lata. Ale odkąd go biore nie mam żadnych omamów i urojeń, w każdym razie polecam ten lek twojemu synowi, być może na niego też zadziała pozytywnie.
Pozdrawiam, Sławek
napisał/a: mop0 2010-10-17 19:19
polecam rispolept consta sa to zastrzyki ja biore jeden co dwa tygodnie a do tego tabletki rispolept co wieczor i bardzo dobrze sie czuje sa to leki nowej generacji sa refundowane kosztuja 3,2 zl
napisał/a: prawiezdrowy 2010-10-30 16:40
mop0 napisal(a):polecam rispolept consta sa to zastrzyki ja biore jeden co dwa tygodnie a do tego tabletki rispolept co wieczor i bardzo dobrze sie czuje sa to leki nowej generacji sa refundowane kosztuja 3,2 zl



Ja polecam Solian bo ze wszystkich leków najbardziej mi pomagal ale weź pod uwage że na każdą osobe Solian działa inaczej.
Na koniec powiem że to był mój najważniejszy lek ale w ostatnim tygodniu mi go odstawiono :)
Porozmawiaj z Lekarzem o leku Solian.

Pozdrawiam :)