Nos - odciski, naczynka

napisał/a: diego19zmc 2010-02-06 22:23
Witam
Nie do końca byłem przekonany czy to odpowiedni dział ale w sumie chodzi o "schorzenie" skóry, otóż mój problem wygląda następująco przez kilka lat nosiłem okulary, teraz chciałbym przejść na soczewki, jednak mam odciski po obu stronach na nosie które są pozostałością po noskach od okularów, bardzo to nieładnie wygląda i czuję się z tym niekomfortowo, czy takiej skórze można przywrócić dawny wygląd, wygląda to tak jakby była jakaś ubita, prosiłbym o jakieś rady, może czymś to smarować ?

Drugim problem już o wiele poważniejszym jest mój nieustannie czerwony nos, mam już tego po prostu dosyć, męczę się z tym od ponad roku, bywałem już u wielu dermatologów i stosowałem masę maści i kremów, zaprzestałem wizyt bo to zwyczajne wyrzucanie kasy w śmietnik, może państwo mi doradzą, na prawdę czy da się coś zrobić czy od razu amputacja ?

Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi do moich pytań :)
napisał/a: diego19zmc 2010-02-08 12:53
i to wszystko ? mówiłem że byłem już u dermatologa wiele razy i stosowałem kremy, maści, myślałem że macie jakieś własne sposoby, okłady, maseczki które pomagają a są z jakichś waszych własnych doświadczeń :(