NOCNE POCENIE SIĘ!!!

napisał/a: BBG 2008-04-07 22:55
Witam i bardzo proszę o pomoc i poradę! Mam 35 lat i mam bardzo duży problem z poceniem się w czasie snu. Jest to tak duży problem,że w nocy budzę się cała zalana potem. Woda dosłownie ze mnie kapie. Wszystko jest mokre, piżama, pościel, łóżko. Poza tym jestem ciągle śpiąca, przemęczona i obolała. Jest tak już od dłuższego czasu. Nie byłam z tym jeszcze u lekarza. Co to może być?
napisał/a: eternity1 2008-04-12 22:24
Takie pocenie się może być objawem problemów z płucami - najczęściej gruźlicą. Zrób rtg płuc.
napisał/a: mariel2505 2008-04-15 17:48
Mój mąż mial takie same objawy które opisujesz stwierdzono u niego Sarcoidosis pulmonum jest to powiększenie węzła chłonnego w płucu,lepiej nie zwlekaj udaj się do lekarza i niech porobią odpowiednie badania pozdrawiam
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-04-15 17:59
Mogą to być objawy chorej tarczycy. Na początek zrób sobie chociaż badanie TSH.
napisał/a: BBG 2008-04-16 11:45
Bardzo dziękuję za wszystkie uwagi. Chyba nie mogę z tym dłużej czekać i wybiorę się do lekarza. Pozdrawiam i życzę duuużo zdrowia!
napisał/a: Na_Lesnik 2008-05-07 08:32
Wszystko powyzej moze byc. Takze babeszjoza. Do niedawno uwazano, ze w Polsce ludzie na nia nie choruja tylko psy.
Ale niestety choruja i to nawet dosc czesto. Jednym z objawow sa nocne poty i zmeczenia. Centrum Badan DNA z poznania wykonuje badanie wysylkowo - znajduja Babeszjoze w sporej liczbie nadeslanej krwi.