nikt nie wie...

napisał/a: martix27 2012-11-04 22:45
Witam serdecznie
od 1,5 roku mam problemy ze zdrowiem i już tracę nadzieję ,że ktoś w końcu mi pomoże.
Zaczęło się od stanów podgorączkowych które miałam praktycznie codziennie , następnie doszedł wielomocz i ból lewej strony w okolicy nerki. Byłam u kilku urologów. Miałam usg - wszystko czyste , tk - wszystko czyste , mocz- prawidłowy , krew - prawidłowa jednym słowem piękne wyniki. Urolog stwierdził ,że może to być kamień . Dostałam Rowatinex i czułam się trochę lepiej. Nie było gorączek i bóli w lewej stronie. Ale niestety na krótko .......
Od lipca znowu zle się czuję :/ Mam nudności , zawroty głowy , totalny brak sił, problemy ze wzrokiem i czasem odczuwam chwilowe "zjazdy " i muszę usiąść bo jest mi słabo. Nie mam apetytu , nie mogę pić alkoholu , bo po nim czuje się fatalnie. Nie mam już tak częstych stanów podgorączkowych i ból nie jest już taki duży, ale problemy ze wzrokiem i uczucie "grypy" , osłabienia mam cały czas,,, hormony tarczycy są ok , wynik cukry we krwi lekko tylko podniesiony 110 . Jestem już załamana , w środę mam gastroskopię , aby wykluczyć helikobakter. Nie mam już pomysłów , nie wiem do kogo mam iśc, a lekarze rozkładają ręce i każą mi odpocząć ,,, będę BARDZO wdzięczna za poradę
Dziękuję i pozdrawiam
napisał/a: milowka 2012-11-04 23:50
Witaj matrix27!
Pomysłu to i ja nie mam za bardzo... Morfologia, rozmaz, biochemia, jonogram rozumiem są w porządku? Czy TK obejmowało także obszar głowy? W przypadkach niejasnych diagnoz, zwłaszcza jeśli dolegliwościom towarzyszy stan podgorączkowy, pałeczkę przekazuje się reumatologowi. Wiele chorób o podłożu autoimmunologicznym może manifestować się stanami podgorączkowymi, osłabieniem mięśniowym... W jakim Pani jest wieku? Czy leczy się Pani przewlekle w związku z jakąś chorobą? Czy dolegliwościom tym towarzyszą zmiany skórne?
Pozdrawiam serdecznie!
napisał/a: martix27 2012-11-05 08:21
witaj bardzo dziękuję za odpowiedz i zainteresowanie
Jeśli chodzi o wyniki to wszystko jest w normie, zobaczymy co pokaże ta gastroskopia choć się jej trochę boje :/
Co do zmian skórnych to mam dziwne problemy z cerą , mimo prawidłowego dbania o nią. Też myślałam o reumatologu , aczkolwiek to chyba nie tłumaczy wielomoczu , mdłości i poczucia ciągłego zmęczenia . Codziennie jak wstaje mam mniej energii niż jak się kładę. Zastanawiam się nawet nad psychiatra bo juz na prawdę nie mam pomysłu.
pozdrawiam :)
napisał/a: jamesbt 2012-12-18 15:52
Czy TK obejmowało głowę? To całkiem istotne, bo takie objawy mogą być równie dobrze neurologiczne.