Nikt nie wie co mi jest

napisał/a: Duska121 2017-05-15 20:52
Proszę o pomoc, może miał ktoś podobne objawy i dowiedział się coraz mu dolega.Ja już jestem bezradna miałam bardzo dużo badań mimo to nikt nie wie co mi jest. Badania: doppler żył kończyn dolnych,doppler żył kończyn górnych,usg brzucha, gastroskopia (nadzerkowe zapalenie żołądka, nadkwasota, refluks lecze to jux 3 miesiąc jest lepiej apetyt wrócił) rezonans magnetyczny głowy (wyszły tylko chore zatoki reszta w normie) badanie ogólne krwi (w normie) trzy razy badanie tsh 1,8 ft3 i ft4 w normie badanie robione w marcu badanie z kwietnia tsh 4,5 reszta w normie badanie z maja tsh 3,8 reszta ok, badania kału na pasożyty nie wykryto, wymaz z gardła wszystko ok, echo serca wszystko dobrze tylko EF=80% ponieważ serce bije mi bardzo szybko, badanie na borelioze ok, badanie potasu wapnia magnezu ok, trochę za dużo wapnia, żelazo ok, B12 ok, próby wątrobowe ok, aktualnie mam zapalenie pęcherza ale wcześniej badanie moczu było w normie, posiew również.odrobavzylam sie profilaktycznie, ale to nie to. Moje objawy :ciągle mi zimno,klucie w sercu, bóle kręgosłupa, źle reaguje na ciepło, mam sine i wiecznie zimne dłonie i stopy,obniżona temperaturę 35,5 lub 35, czasami nagle krótkie gorączki ok 38 trwające ok 3 h, szybko drętwieją mi stopy i ręce, mam bardzo sucha skórę, jestem okropnie zmęczona nie mam siły na nic większość czasu spędzam w łóżku a mam 21 lat dużo schudłam 15 kg od stycznia gdy zaczęły się problemy z zoladkiem,bardzo mało wtedy jadłam więc to pewnie wina tego, mam okropnie podkrazone oczy i blada twarz, ciągle mnie coś boli stawy, kości mięśnie, żółty kolor kału (podobno od tabletek zmniejszajacych kwas zoladkowy) często robi mi się nagle słabo i trwa to dosłownie chwilę, bardzo lamliwe paznokcie,zawroty głowy, wejście po schodach graniczy z cudem, do tego lęki i depresja spowodowana tym że nikt nie potrafi mi powiedzieć co mi dolega, wszyscy zwalaja wszystko na nerwice, a ja czuję że to nie tylko o to chodzi przecież nie mam siły żyć, ciągle mnie coś boli, ciągle słabo, całkowity brak sił i okropne zmęczenie nawet po przespaniu 12 h. Błagam może ktoś coś wie, miał podobnie i dowiem się w końcu co mi jest.. Bo naprawdę dłużej tak żyć nie mogę.
napisał/a: joannanr1 2017-05-16 13:07
Bardzo możliwe , że to jednak borelioza.Jakie badanie robiłaś ?