Niezidentyfikowany obiekt w glowie

napisał/a: Fatalitius 2013-01-15 09:16
Witam serdecznie.
Cos mi pulsuje z tylu glowy, gdy sie nie ruszam np przed snem albo gdy medytuje cos mi sie tam rusza! moje oczy sa w ciaglym ruchu tak jak bym niemial nad nimi pelnej kontroli a gdy proboje je unieruchomic to cos mi sie rusza z tylu glowy jakby w mozdzku :( niemoge sie przez to uspokojic i ciezko mi zasnac jak oczy mi sie same ruszaja(nie widac tego nawet ale ja to czuje ze jest cos nie tak) to mnie nawiedza od kiedy stracilem przytomnosc. Bylem na tomografi mozgu i wszystko w pozadku ale jest to straszne, boje sie ze to jakis pasozyt, guz, rak. napewo nie dam sobie zrobic operacji bo sie boje. Czy spotkal sie ktos z czyms takim? To juz trwa 3 lata. Tak mi to pulsuje ze ciezko mi zasnac glowa odbija mi sie normalnie od poduszki. Prosze o dokladna diagnoze bo sie boje mam 21 lat.
Tak mnie to meczy ze juz chyba dlugo nie wytrzymam.
Nie zartuje.
napisał/a: kasiabluszcz 2013-01-15 10:02
Niestety, nikt online nie stwierdzi co Ci dolega. Radzę jak najszybciej udać się do lekarza, który na podstawie zleconych badań, będzie mógł Cię zdiagnozować. Nie zwlekaj.
napisał/a: Fatalitius 2013-01-15 11:25
Neurolog da mi skierowanie na rezonans magnetyczny jak mu to powiem? Ile sie mniej wiecej czeka na badanie rezonanzem magnetycznym? slyszalem ze jest dokladniejszy od tomografi.
napisał/a: kasiabluszcz 2013-01-16 10:19
Być może - to faktycznie dobry sposób, by sprawdzić co dzieje się w głowie. Ale nie jestem w stanie przewidzieć, czy lekarz faktycznie tak zrobi. Jeśli chodzi o to czekanie - to zależy - w każdym centrum diagnostycznym/szpitalu są inne terminy. Zdarza się, że czeka się tydzień - miesiąc, a czasem i pół roku...
napisał/a: Fatalitius 2013-01-16 21:47
To niezle :)
napisał/a: kasiabluszcz 2013-01-17 14:44
Ale nie zniechęcaj się - im szybciej pójdziesz do lekarza, tym szybciej otrzymasz pomoc