Niewyjaśniony ból w prawym podbrzuszu

napisał/a: beakontakt 2012-08-02 09:07
do atlanta -
prawdopodobnie robaki w organizmie. Poczytaj o toksokarozie.
Dużo dowiesz się tu:
http://mediweb.pl/forums/viewtopic.php/t=16385/postdays=0/postorder=asc/start=60/sid=.html
nie wczytałam się dokładnie w Twoje dolegliwości, ale ja mam podobne objawy, od 3 lat leczę się bez skutku.
napisał/a: gagatula 2012-10-25 21:56
Witam,

chciałam zapytać, czy ktoś już odkrył przyczynę swoich problemów bólu brzucha z prawej strony?
napisał/a: zabka12341 2012-11-13 14:49
Witam wszystkich. Od kilku miesiecy odczuwam bol w prawym dolnym boku( podbrzusze), ten bol jest trudny do opisania ale sprobuje przywolac charakter tego bolu :kolka,skurcze,klucie, przewaznie jest umiejscowiony w jednym punkcie w okolicy katnicy,wyrostek robaczkowy. Bol nasila sie w pozycji lezacej na boku oraz na wznak-na plecach. Generalnie jak nogi zegne w kolanach i przyciagne je do klatki piersiowej czyli skule sie w maly klebek, wtedy bol ustaje. Mam rowniez okresy remisji, przez dluzszy czas potrafi nic nie bolec a z dnia na dzien po prostu jest nawrot bolu, ktory jest stlumiony i nie wymaga korzystania z tabletek p/bolowych aczkolwiek niepokoi mnie ta dolegliwosc dlatego probuje znalesc przyczyne bo wiadomo przywolujac tutaj temat nowotworow przewaznie nie daje objawow z poczatku,gdy jest to zmiana lagodna, nastepnie etapowo daje obajwy w postaci bolu, nudnosci, wymiotow, odbijania(mowa tutaj o raku przewodu pokarmowego), wiec biore wszystko pod uwage, aby w razie najgorszego zapobiec temu w odpowiednim czasie. Czytalam o objawach zwiazane z wyrostkiem robaczkowym u mnie przede wszystkim nie wystepuja wymioty tylko nudnosci, temperatura ciala w normie. Mialam usg jamy brzusznej ktora nic nie wykazala oraz badanie krwi(morfologia), kalu na pasozyty takze nic nie wykazalo. Nie wiem co mam o tym wszyztkim myslec i jakie kroki powinnam podjac, aby zdiagnozowac ta zagadke. Jezeli ktokolwiek cos takiego doswiadczyl to prosze informowac mnie na bierzaco co nalezy w takim wypadku zrobic. Pozdrawiam :)