Niewyjaśnione objawy

napisał/a: serb1 2011-07-16 16:12
Witam,
Jestem kobietą i mam 32 lata. Moje problemy zaczęły się jakiś rok temu od nieustających bóli głowy,osłabienie wzroku ( okulista i neurolog nic nie stwierdzili) , następnie ból i osłabienie lewej strony ciała, drętwienie obu rąk. Następnie ból kości najpierw palców rąk i stóp - śródstopia (głównie przy dotyku) a następnie kości długich oraz stawów. Bóle żeber z tyły zwłaszcza przy dotyku oraz ból pod piersią ( usg piersi ok ). Bóle i skurcze mięśni. Pieczenie skóry dłoni (uczucie igiełek w palcach). Ból wzdłuż kręgosłupa. Ostatnio pojawił się ból kolkowy z lewej strony wychodzi spod żeber i promieniuje do pleców ( usg jamy brzusznej ok) może jelita ciągle coś mi się w brzuchu przelewa. Ogólnie bardzo złe samopoczucie. Czasami stan podgorączkowy, ostatnio doszedł do tego uporczywy kaszel, ból oczodołów i podpuchnięte oczy. Najgorzej jet rano ból i zesztywnienie całego ciała. Ból kości ciągle się nasila - badania reumatyczne w normie. Początkowo wyniki morfologi były w normie, jednak ostatnie bardzo mnie zaniepokoiły.

OB - w normie
WBC 15 (4,0-10,0) podwyższony
NEUT 12 (1,8-6,8 ) podwyższony
NEUT 82 % (45-68) podwyższony
LYMP 2,3 (1,0-4,4)
LYMP% 15% (25-40) obniżony

reszta wyników odczyny reumatoidalne, biochemia i mocz w normie
Czy to rak kości?
Jakie badania jeszcze zrobić?
napisał/a: AnnaW33 2012-06-09 07:40
Witam serdecznie,niedawno trafiłam na Pani posta i mam pytanie.Czy przez ten czas ma Pani postawioną diagnoze.Pytam się , ponieważ mam bardzo podobne objawy,wszystkie wyniki okej,a nie wiadomo co mi jest.Mam 42 lata.Od wielu miesięcy bóle stawów,kości i mięśni,częste migreny,bóle brzucha,ostatnio stany podgorączkowe,sztywnienie lewej strony twarzy,szyii,bóle pod łopatką, czasami pieczenie i kłócie w palcach dłoni i stóp,zdarzają się bóle i sztywnienie dolnego odcinka kręgosłupa.Na 17 lipca mam wizyte u reumatologa więc może coś się wyjaśni.Wszystkie badania jakie zrobiłam do tej pory są super.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Anna