Nieudane 3 ciażę, co teraz z 4 ?

napisał/a: natisz 2014-03-05 12:25
Witam, chciałam się dowiedzieć czy jest jakieś pozytywne wyjście zęby w końcu urodzić.
Straciłam już 3 ciąże, pierwsza w 24tyg, 2 w 12tyg, 3 w 10tyg. Lekarze w moim powiecie do tej pory nie wiedza co mi jest, badania wychodzą wszystkie pozytywnie. Przy pierwszej ciąży miałam poród, bo dziecko obumarło przyczyna toksoplazmoza(mam tylko psa w mieszkaniu), przy drogiej też było obumarcie płodu, a trzecia już poroniłam (przy tych dwóch nie wiadomo jaki powód). Przy drugiej i trzeciej ciąży nie miałam kontaktu z psem. Jedynie to mamy z mężem konflikt serologiczny, po za tym wszystko w porządku. Jesteśmy młodzi wiec wiek też nie wchodzi w role(ja 20,maż 23). Genetycznych wad też nie mamy. Miedzy każdą ciążo było przerwy około roku. Zawsze każda ciąża była planowana, i pilnowana od początku przez lekarza.
Kilka dni temu dowiedziałam się ze jestem w 4 ciąży (wpadka).
Ostatnia ciąża zakończyła się na początku grudnia 2013, martwię się bardziej bo wiem ze to za krótki okres między trzecia a czwarta ciążą.
Dlatego potrzebuje pomocy, nie chce znów przechodzić przez to samo co wcześniej.

Zależy mi na czasie.
napisał/a: Gracee 2014-03-06 20:02
Przykro mi z powodu wcześniejszych strat.
U niektórych kobiet tak jest, że z zajściem w ciąże nie ma problemu tylko z utrzymaniem. Piszesz, że badania genetyczne macie ok, a miałaś robione badania z zakresu immunologi m.in. p/c antykardiolipinowe? One m.in. mają wpływ na utrzymanie ciąży.