Nietzpowe uzależnienie

napisał/a: V1F5 2009-10-10 21:25
Witam!
Mam dość głupi problem, ale mówią, że nie ma głupich pytań. Można być uzależnionym od imprez? Ciągle odczuwam potrzebe pójścia gdzieś na imprezy, napicia się i potańczenia. Dosłownie, tęsknie za tym :o
Jak mnie ogarnie wieczorem takie coś, to nie mogę spać ani nic i odczuwam taką niemoc. Brzmi na pewnie śmiesznie, ale to prawda.
napisał/a: jadwigaszpaczynska 2009-10-12 16:53
Witaj VIF5.
Bywaja różne uzależnienia , a Twoje mnie jakos nie dziwi.Jest wiele osób, ktore całe życie chciałyby bawic sie i tańczyc.Jeżeli Ci to specjalnie nie przeszkadza * tylko Cie dziwi), to nie rób z tym nic, baw sie, gdy zycie Ci stworzy taka okazje.Lecz jesli uważasz, ze nie ma w Twoim zyciu równowagi pomiedzy zabawą a reszta zycia ( pracą czy nauką, bo nie wiem, co porabiasz), to popytaj sie o rade jakiegos specjalisty.Z jakiego powodu zadałeś to pytanie na forum ? Czy Ty uważasz w takim podejściu do zycia cos niewłaściwego, czy ktoś Ci to zarzucił, czy sam uważasz, ze przeginasz w jedną stronę.Tylko tyle mogłam napisać mając do dyspozycji dane, ktore w poście podałeś.Pozdrawiam.