nietypowy wygląd okresu

napisał/a: kate92 2013-08-09 22:32
Mam następujący problem, w zeszłym miesiącu miałam okres, który był taki jak zazwyczaj (żadnych nieprawidłowości nie zauważyłam), tylko po jego zakończeniu utrzymywało się brudzenie (taka brunatna wydzielina) około 5 dni. Teraz spodziewam się okresu, jednak wczoraj podczas toalety było tylko kilka kropel krwi na papierze toaletowym i na tym koniec. Jestem zdezorientowana, bo sama teraz nie wiem, kiedy i czy ten okres przyjdzie w tym miesiącu. PMS mnie nie dotyczy nigdy (nie miewam żadnych objawów fizycznych i psychicznych), więc nic nie mogę wyczuć. Zawsze wiedziałam, kiedy mam owulację, jednak w tym miesiącu wydawało mi się, że widzę ją 2 razy, więc zgłupiałam, bo to niemożliwe. Co to może być? Nigdzie nie znalazłam informacji odzwierciedlających moją sytuację.
napisał/a: wikam2 2013-08-14 20:56
Może plamienia to wynik niskiego progesteronu, może organizm robił dwa podejścia do owulacji....Niestety nie pamietam jaka tu pojawiała się rozbieżność czasowa. Uważam jednak, że nie ma powodu póki co do niepokoju, wiem jednak, że to niepokojace i denerwujące....