nietypowa choroba silna alergia,candida i ciagle ZIEWANIE

napisał/a: damianazor 2014-09-07 10:31
witam, zarazilem sie jakas nietypowa choroba,a ze mna cala rodzina i bliscy!!! Bardzo prosze o pomoc i uwage!;( mianowicie zaczelo sie od candidy i nielicznych podskornych "pryszczy" wokol ust. Podobny problem znalazlem na temacie z - http://commed.polki.pl/czy-to-jest-czyrak-vt60142.html . Nie rozchodzi mi sie o same krostki ale o zarazliwosc tego czegos! Lekarze patrza na mnie jakbym mial paranoje poniewaz problem wydaje im sie blachy.
Mam wiele objawow ogolnych ale one mogly byc spowodowane candida albicans. Napewno do objawow wywolanych przez candide nie naleza :
-zaczopowane gruczoly lojotokowe pod oczami,u coniektorych mezczyzn calej szyi!! (ala kaszka gdzie zarost)
-problemy ze stawami,strzelaja mi wszystkie kosci wraz z kregoslupem, a u ludzi kontuzje bez powodu!!
-chrzakanie i cos w gardle, co niektorzy przewlekly ostry kaszel wywolany podraznieniem
-zaczerwienione wokol usta i atopowe zapalenie skory(tradzik na skraju ust)
-zmeczenie oslabienie i nagminne ZIEWANIE !!
-cos jak czyraki lub wrzody na rekach(i nietylko),narastajace po wyciskaniu do ok 15-20mm pozostawiajac ciemno brazową blizne
-przeswitujace biale plamki na rekach pod skora(bladna po nacisnieciu)
-nasilenie alergii x100 !! kichanie , a nawet mocno czerwona twarz na poczatku przebiegu choroby( straszny widok!:()

i wiele wiecej np.bole w klatce piersiowej(ala skurcz serca),plecow ,przelewanie w brzuchu po posilku i bez!
Robilem wszystkie chyba juz badania ,na chroby weneryczne ,morfologie ,ob,crp bez wiekszych odbiegow od norm, jedyne co znalazlem to w gardle : streptococcus viridias, neisseria sp.,i hemophilus parainfluezae. CZY ta "naturalna flora" moze odpowiadac za te dolegliwosci czy mam powtorzyc badania?? pozdrawiam i z gory dziekuje!
napisał/a: Konstans 2014-09-07 21:01
Witaj,
w jaki sposob zdiagnozowales u siebie candide ?
Musze Cie zmartwic i zadziwic jednoczesnie ale wszystkie powyzsze objawy,ktore wymieniles jako te nie powiazane z candydoza-sa jej dzielem !!!!! Nawet nie zdajesz chyba sobie sprawy jak nie leczona grzybica potrafi namieszac i zaatakowac szereg narzadow.Wszystko co wymieniles jest dzielem przerostu partogenow.Zatem zrob wszystko,by szybko zaadresowac problem.
Pozdrawiam :)
napisał/a: damianazor 2014-09-09 00:26
witam,jakie narzady jeszcze candida moze zaatakowac?mialem bole nerek,silne bole wezlow chlonnych,plecow ,klatki piersiowej ,kosci ogonowej itd. Badanie ktore potwierdzilo bylo z kalu poniewaz z jezyka mimo bialego oblozonego nie wyhodowano;/ wiem ze teraz refundowany jest noxafil ,ponoc bardzo skuteczny na candide..(probowalem juz wszytskiego i moze jest lepiej ale candide wciaz mam;/ )mam jeszcze duzo innych objawow np wypadanie wlosow lonowych ,biale plamki na przedramieniach,wezly chlonne z tyl szyii i wiele innych. juz brakuje mi sil do tego a lekaz nawet ASO nie zrobil mi:( zrobie posiew z nosa,nasienia na bakterie beztlenowe i prywatnie ASO. prosze o jakies jeszcze sugestie ... z gory dziekuje i pozdrawiam .
ps.''zaadresowac problem"? tzn...
napisał/a: Konstans 2014-09-09 07:44
Zaadresować problem tzn. leczyć przyczynę Twoich dolegliwości. Masz ogromne prawdopodobieństwo przerostu grzybicy - nawet ogólnoustrojowej, więc to nie przelewki.
Zrób badania z krwi jak mówiłam. Leki na receptę tez powinnaś wziąć, bo wspomogą proces leczenia ale nie wyleczą całkowicie. Taka terapia trwa raptem ok. 2 tygodni, więc nie ma szans na całkowite wyczyszczenie sie z patogenów i zrównoważenie flory bakteryjnej.
Zastosuj 2 (3)- miesięczną ścisłą dietę antygrzybiczną, pozbawioną wszelkich wegli !!! Jedz tylko białko *mięso, ryby, jajka), warzywa i tłuszcz! Żadnych zbóz czy owoców. Wystarczy, ze po tygodniu ścisłej diety skusisz sie na np. na owoc i znów wzmocnisz obumierającego grzyba. Wróci i to silniejszy. Zobaczysz! To nie żarty. Sama widzisz w jak fatalnym jesteś stanie.
Powtarzam - ścisła dieta, wspomaganie się terapią od lekarza, do tego kilogramy kiszonek !!!!!, probiotyków !!!! soku z cytryny. Musisz w posiłek zakwaszać, by wytwarzać środowisko kwaśne, które zabija grzyba.
Konsekwencja, determinacja i opór !
I będziesz za jakiś czas zdrowa !
Zyczę zdrowia i pozdrawiam :)