Nietrzymanie moczu w ciąży

napisał/a: mojonka 2016-05-14 19:55
Niepokoi mnie fakt, że mam kłopot z nietrzymaniem moczu w ciąży. Nie jest to moja pierwsza ciąża i wcześniej czegoś takiego nie miałam. W tej chwili muszę zabezpieczać się dodatkowymi wkładkami i siadać jeśli np, kaszlę. Czy taka przypadłość zawsze po ciąży mija?
napisał/a: tena_lady 2016-05-28 00:27
Nietrzymanie moczu w czasie ciąży zdarza się bardzo często. Jest to związane ze zmianami, które zachodzą w organizmie kobiety, oraz z osłabieniem mięśni dna macicy. Co możesz zrobić będąc w ciąży? Przede wszystkim wzmacniać tzw. mięśnie Kegla. Dobrze wyćwiczone ułatwią poród i zmniejszą ryzyko utrzymania się tego problemu po urodzeniu dziecka. Jeśli chodzi o zabezpieczanie się na co dzień, polecam specjalistyczne wkładki i podpaski TENA Lady z systemem potrójnej ochrony. Są cztery razy bardziej chłonne od zwykłych wkładek i podpasek, ich powierzchnia pozostaje sucha, a zawarte w nich mikroperełki zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. TENA Lady są dostępne w wielu rozmiarach i poziomach chłonności. Zachęcam do obejrzenia pełnej gamy produktów na stronie. Istnieje również możliwość zamówienia bezpłatnych próbek.
W przypadku pytań lub wątpliwości służę radą i pomocą.
Pozdrawiam
Ekspert TENA Lady
napisał/a: ona789 2016-10-04 20:41
Teraz niby bierze się suplementy diety na problem z nietrzymaniem moczu, ale czy można je stosować podczas ciąży to nie mam zielonego pojęcia. Jak coś to zapytajcie w aptece czy na przykład Femudar Plus można zażywać w trakcie trwania ciąży.