nieswiezy oddech...pomocy!!!

napisał/a: netka771 2007-02-02 16:46
Jestem pierwszy raz na forum i prosze o wyrozumialosc.Moj problem to brzydki zapach z ust.Nie mam problemow z zoladkiem,ani zebami,o higiene jamy ustnej dbam...Od niedawna nie moge sobie dac z tym rady."Zbadalam " jezyk ,tzn.potarlam palcem tylna czesc jezyka i rzeczywiscie tu moze tkwic problem.Brzydko pachnial.Oczyszczanie go tam daleko wywoluje odruchy wymiotne,niby to normalne,ale dla mnie uciazliwe.Dodatkowo od jakiegos czasu czyje wydzieline splywajaca po tylnej sciance gardla.Kiedy przelykam jest ok,ale zaraz czuje ze mi wraca spowrotem.Mam uczucie kluski.Nie mam kataru,ani chrypki,nie kaszle...Prosze niech mi ktos pomoze.Poda jakie leki,albo domowe sposoby sa na ta dolegliwosc.Czy mozliwe,ze od infekcji gardla moze byc ten problem?Jesli tak,to co stosowac by pozbyc sie tej drazniacej flegmy.Jestem za granica i mam problem z pojsciem do lekarza.Z gory dziekuje
napisał/a: Peter 2007-02-05 08:45
Można spróbowć cynk organiczny (tabletki do ssania). Ale podejrzewam, że może to być spowodowane zasiedleniem niekorzystnej flory (np. w zatokach) - konieczny wymaz z gardła i nosa.
napisał/a: straigh_ah 2007-02-05 19:59
Witaj. Wiele przydatnych informacji na Twoje dolegliwości możesz znaleźć na tej stronie poświęconej nieświeżemu oddechowi: http://www.halitosis.zh.pl/ . pozdrawiam. ;)