Nieświeży oddech

napisał/a: choryx20 2014-12-16 19:28
Witam , mój problem to tak jak w temacie nieświeży oddech , staram sie wyleczyć od dawna , jak narazie miałęm wycięte migdałki , niewiele sie zmieniło , pożniej zrobiona gastroskopia - przepuklina rozworu przełykowego. Po nieudanym leczeniu farmakologicznym zdecydowalem się na operacje , którą bede miał po nowym roku. Mam kilka pytań i obaw , byłbym wdzięczny gdybys ktoś udzielił mi odpowiedzi.

Objawy , prawie wszystkie związane z refluksem , cofanie sie pokarmu , bóle w klatce piersiowej.

Moje obawy polegają na tym że również odczuwam objawy ze strony zatok :
Spływająca wydzielina po gardle
zatkany nos 24/7 raz jedna raz druga dziurka
Nalot na języku jest biało-żółty i właśnie to mnie interesuje czy przepuklina i refluks mogą powodować stany zapalne górnych dróg oddechowych/ zatok.
Spływająca wydzielina jest za dnia raczej przezroczysta.Byłem również u laryngologa on stwierdzil ze nieświezy oddech to problem żołądkowy a ta wydzielina to naczynioruchowy niezyt nosa , natomiast gdy się obudze w nosogardle zbiera sie gęsta wydzielina i wtedy ona jest już koloru zółtego i jest to bardzo widoczne , czy możliwe czy własnie podczas snu gdy cofanie sie tresci z żołądka sie nasila powoduje ze ta wydzielina jest koloru zółtego , dodam jescze że boli mnie przy tym gardło , gdy popije wodą i pozbęde sie wydzieliny ból ustępuje.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
napisał/a: Amadeusz10 2014-12-23 11:37
Nieświerzy oddech jest nie równy nieświerzemu oddechowi. Niektórzy mają taki oddech, że nim powalają. Ten z tylnej części ciała jest czasem przyjemniejszy. Problem rzeczywiście, tak jak powiedział lekarz, zapewne leży w żołądku. Najczęściej jednak przyczyną są jelita. Tutaj szerzej to opisałem - http://commed.polki.pl/nieswiezy-oddech-dlugie-leczenie-oddech-pozostal-vt52109-15.html
napisał/a: Konstans 2014-12-23 20:50
Witaj,
zatoki zatokami ale problem jest natury gastrycznej.
Jak wygląda Twoja dieta? bo to ona jest winowajcą tego stanu rzeczy?
Masz stan zapalny, stąd obfity śluz.Organizm broni się, wydalając go. Zastosuj dietę eliminującą gluten i nabiał a po tyg., dwóch, odczujesz poprawę.
Ponadto ja tu widzę przerost patogenów. Masz grzybicę i bez wspomagania, diety lekko z tego nie wyjdziesz.
Poczytaj o diecie przeciwgrzybicznej, suplementacji.
Musisz zacząć działać, bo samo nie przejdzie a Ty będziesz czuł się coraz gorzej.

Zdrówka i dużo silnej woli z okazji Świąt i NR :))))