Nieświeży oddech

napisał/a: rebrov 2007-10-30 12:45
Czy zatkane zatoki mogą być przyczyną nieświeżego oddechu ? Wpierw myślałem, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest próchnica , ale po wizytach u stomatologa i wyleczeniu wszystkich zębów problem nie zniknął. Kiedyś byłem już u laryngologa i okazało się, że mam skrzywiony kanał nosowy i tylko operacyjnie można by było usunąć ten problem ( To było trochę dawno więc mogę mylić trochę pojęcia ).
napisał/a: dorka7 2007-10-31 23:57
przyczyna nieswiezego oddechu moga byc tez drożdaki na jelitach (jesli dokuczaja ci dolegliwosci ze strony ukladu pokarmowego)
napisał/a: doloress10 2007-11-01 13:31
Witam
Przyczyn nieświeżego oddechu jest cała masa: począwszy od problemów gastrycznych (związanych z zakażeniem helicobacter pylori), poprzez chore migdałki z których wydobywają się ropne kulki, skończywszy na problemach z zatokami z których spływa śluzowata wydzielina stanowiąca siedlisko bakterii. Dodatkowo przyczyną może być zakażenie drożdzakami, grzybami i innymi patogenami, które powodują że ulatniają się z naszych ust związki siarki. Zapraszam na forum: http://www.halitosis.zh.pl oraz poszukaj na www. kafeteria.pl tematu: "jedzie ci z ust jak shrekowi."
napisał/a: zinnek 2009-05-28 17:01
problem z nieświeżym oddechem czasem tkwi tylko i wyłącznie w naszej głowie :? :? warto troszkę o tym poczytać na www.halitosis.e-nd.pl
Własne odczucia mogą być mylące. Dlatego wato porozmawiać o tym z zaufaną osobą. To naprawdę pomaga