Nieświezy oddech , dziwny smak + bół gardła

napisał/a: DuzyJonek 2015-07-11 12:33
Witam . Od jakiegos roku dzien w dzien mam szczegolnie rano bół gardła . Cały czas jest czerwony . Moim najgorszym problemem z ktorym chcialbym sie z wami podzielic jest nieswiezy oddech oraz dziwny smak w ustach ( trudno okreslic jaki ) . Umyje zeby i godzine pozniej smak powraca a wraz z nim nieswiezy oddech przy ktorym jak dmuchne prosto przed siebie i wciagne nosem to wszystko czuje . Tragedia . Mam 18 lat i wstydze sie rozmawiac z innymi ludzmi . Problem ustaje na chwile gdy cos zjem . Jesli chodzi o lekarzy to bylem u dentysty - zeby perfekcyjne , u laryngologa w szpitalu gdzie mialem robione rentgeny , rezonanse itp zatok , pluc itp itd - wszystko wporzadku , mialem gastroskopie - nie ma refluksu , wymaz gardla - nie ma zadnej bakterii . Mialem robione prawie wszystko , lekarz powiedział ze mam czerwone gardla ale nic innego nie widac . zadne leki nie pomagaja . Jedyne co to mam alergie ale to cale zycie i nigdy nie mialem takich objawow jak teraz . Tylko prosze nie piszcie mi nic o migdalach itd bo naprawde bylem u 3 laryngologów oraz w szpitalu i nic nie stwierdzili . Prosze o jakies porady a przysiegam ze mocno sie odwdzecze . Moze plukac gardlo albo cos ?? Moze tylko mi sie wydaje ze mi smierdzi , tez macie dziwny smak w ustach jak dlugo nie zjecie , albo rano ??? Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc
napisał/a: klinacz 2015-07-11 13:48
Miałem podobny problem, pomogła głównie zmiana diety, ale powinieneś może spróbować też płynu do płukania jamy ustnej z BioRepair, u mnie bardzo odświeża i jak problem jeszcze występował to skutecznie go tłumił.

A z diety najlepiej wyeliminować nabiał oraz ograniczyć cukry.
napisał/a: DuzyJonek 2015-07-11 14:28
I tutaj rowniez dodam ze cukrow nie spozywam zbyt duzo . Jedynie herbate wypije badz kawe raz na tydzien gdzie dodam 3 lyzeczki cukru oraz batonika zjem moze 2 razy w tygodniu . Z miesiac temu jem duzo bialka gdyz robie mase itp . Ale jak mowilem , problem dotknal mnie juz z rok temu . A jak wygladala twoja zmiana diety , jadles duzo owocow itp ? Moja dieta wyglada tak ze pije tylko i wylacznie wode , obiad jak obiad miesko + zupka noi kolecyjka to jakas bulka z szynka i serem . Owocow i warzyw jem mało . Płyn wyprobuje napewno . :D dzieki z gory
napisał/a: DuzyJonek 2015-07-11 14:39
Ale to jest plyn czy pasta ??
napisał/a: klinacz 2015-07-11 14:41
DuzyJonek napisal(a):Ale to jest plyn czy pasta ??


Chodzi mi o płyn do płukania jamy ustnej.