Niesamowity ból głowy

napisał/a: TheJackal 2010-05-24 17:10
Wiem ze to zabrzmi nieciekawie ale wczoraj w nocy moj kolega ktory juz nie jest moim kolega namowil mnie na sciezke metamfetaminy, mialem duzo nauki i byles spiacy itp, wiec sie zgodzilem. 3 razy fuknalem (nie bylo tego jakos specjalnie duzo) a za czwartym razem w momencie wssysania zaczela mnie glowa bolec. Lewa tylna strona glowy. Bol byl potwornie silny, tak jakby mi cos rozrywalo czaszke.
I tu pojawia sie problem bo nadal ten bol troche czuje, po ponad 12 godzinach od zajscia. Jak pale papierosy to bol sie powieksza wiec mysle ze to cos z cisnieniem?
Blagam pomozcie mi nie mam sie do kogo z tym zwrocic, pierwszy i ostatni raz w zyciu bralem ciezki narkotyk, to niezly syf i nikomu nie polecam
Co to moze byc i co z tm zrobic? Czy to cos groznego , moglo cos sie zerwac, peknac etc? Błagam o odpowiedz
napisał/a: kaśka_24 2010-05-24 20:31
Jak się bardzo obawiasz czy coś ci nie jest to najlepiej zgłoś od razu do szpitala, tam zajmują się toksykologią, wypłuczą z Ciebie ten syf i sprawdzą czy wszystko ok....
napisał/a: TheJackal 2010-05-24 20:40
Przeciez nie moge isc do szpitala i powiedziec ze bralem takie cos.... to wszystko idzie do akt. Nie jestem cpunem...
Poza tym jak myslisz co to moze byc i czy przejdzie?
napisał/a: TheJackal 2010-05-24 20:53
WAŻNE!!!!! - ból nasila się jak oddycham nosem
napisał/a: kaśka_24 2010-05-25 08:38
Nie mam pojęcia co to może być. Takie substancje mogą powodować różne zmiany, przede wszystkim w układzie nerwowym. Możliwe że samo minie i nie zostawi śladu ale też może spowodować jakiś dłuższy efekt uboczny... Nikt tutaj nie jest w stanie tego określić.
A w szpitalu oni nie jedno widzieli i nastolatków którzy pierwszy raz wzięli za dużo na imprezie bo ich ktoś poczęstował też już widzieli:) i wiedzą co robić...
Są też ośrodki uzależnień gdzie wytłumaczyliby Ci jakie niekorzystne działanie może wywierać dana substancja na organizm i pewnie skierowali by cię na badania do szpitala.
Ile masz lat?