Nierozwiązany problem ślinianki, a matura za pasem

napisał/a: CoJaTuRobie 2013-04-24 22:32
Witam. Od piątku zeszłego tygodnia mam problemy ze ślinianką. Zaczęło się od nagłego bólu i spuchnięcia w okolicach prawego ucha. Będąc u lekarza dowiedziałem się, że prawdopodobnie jest to zapalenie ślinianki. Przepisany mi został antybiotyk (Clindamycin-MIP), który dziś mi się skończył. W jakimś stopniu mi pomógł, obrzękł znikł, bólu nie ma, ale jakby dwie kulki pod uchem wciąż sa wyczuwalne. Doszły do tego małe dwa jakby niewielkie zgrubienia na węzłach chłonnych. Tego nie koniec, i tu zbliżam się do sedna mojego postu i problemu. Za uchem wyczuwam zarówno po lewej jak i prawej stronie zgrubienia, ale czuć jakby to były kości, które nagle by się rozrosły? Watpie. Laryngolog zbadał sprawę , potwierdził problemy ze ślinianką i skierował na badanie usg szyi. Nic nie wspomniał natomiast o wspomnianych zgrubieniach za uchem. Jestem ciekaw waszych opinii, cholera niedlugo matura a ja w chorobie jestem :P P.S doczytałem się na necie, że znika to po tygodniu leczenia, jeśli jest to łagodna zmiana.