nierówne piersi

napisał/a: Boruta 2010-01-26 10:36
Mam nadzieję, że nie powielam wątku ale takiego czegoś jeszcze tu nie znalazłam. Może to głupie pytanie ale mój problem polega na tym że moje piersi są 'nierównych' rozmiarów. Wiem, że to dotyczy sporej liczby kobiet, jedna większa druga mniejsza. Ale chciałam spytać czy nie ma na to żadnych sposobów (oprócz operacji plastycznych, nie chcę faszerować się silikonem). Problem jest nie tylko natury estetycznej - różnica jest spora i często ciężko mi dobrać odpowiedni stanik bo albo wyłazi albo za duże ^^". Rozumiem, że ciało to nie komputer i nie da się włączyć opcji 'rośnięcie tego a tego' ale może są jakieś kremy, ćwiczenia, cokolwiek co może chociaż troszkę pomóc. Dodam, że mam 21 lat więc raczej już mi nic nie urośnie :)
napisał/a: dimedicus 2010-01-26 11:28
Niestety muszę cię zmartwi,praktycznie aby chociaż zmniejszyć różnice w rozmiarze nie ma żadnej metody( owszem niektórzy zalecają leki ale to nie jest metoda,gdyż nie ma leku aby jedną pierś zmniejszyć a drugą powiększyć.leki działają tylko w jedną stronę)Dlatego korzystają na tym chirurdzy plastycy.(można pomniejszyć albo powiększyć daną pierś)Dla pocieszenia powiem,że różnice bywają bardzo znaczne(nawet o 2 rozmiary)Zawsze się dobiera stanik do większej piersi a do mniejszej stosuje się wkładkę.
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-01-26 13:04
Jedyne co działa to chirurgia plastyczna lub zaakceptowanie siebie.
napisał/a: Boruta 2010-01-26 14:10
W takim razie wybieram opcję drugą. Tak mi się wydawało, że cudów nie ma i jedyny sposób to pójść pod nóż ale aż tak mi to nie przeszkadza żeby w sobie coś skalpelem poprawiać :) No ale zapytać zawsze warto. Dziękuję za odpowiedzi :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-01-26 14:13
Boruta napisal(a):W takim razie wybieram opcję drugą. Tak mi się wydawało, że cudów nie ma i jedyny sposób to pójść pod nóż ale aż tak mi to nie przeszkadza żeby w sobie coś skalpelem poprawiać :) No ale zapytać zawsze warto. Dziękuję za odpowiedzi :)


I bardzo mądra decyzja. Jak Tobie nie będzie przeszkadzało to Twojemu mężczyźnie tez na pewno nie. I pisze Ci to facet :)
Pozdr.
napisał/a: dobramoja 2010-02-06 20:01
ja mam blizne na brzuchu po wyrostku paskudną - generalnie na plazy ja zaslniam, ale w alkowie --- nie robi to wrazenia
jesli chlopak bedzie tak wrazliwy, ze bedzie mial z tym klopot to nie jest Ciebie wart
napisał/a: kuleczka2610 2010-03-01 08:39
hey,ja tez mam jedna piers wieksza od drugiej,stosuje wkladki do biustonosza,sa takie wyjmowane,i niestety trzeba siebie polubic:)
napisał/a: Nanny1 2010-03-01 09:00
Ja nie zauwazam róznicy, chociaz pewnie takowa jest ;) moje piersi lubie choc duze nie sa az tak :]
Boruta jak to nie rosną? Ja mam 20 i nadal rosną... ponadto slyszałam, że po porodzie rozmiar tez sie zmienia.. ;) badz dobrej mysli
napisał/a: wikam2 2010-03-02 15:27
Sprawa indywidualna. Mnie po ciązy nic się nie zminiło.
W ciązy o biust trzeba bardzo dbać...no ale to już inny temat :)
napisał/a: Nanny1 2010-03-02 20:31
Nie urosły Ci piersi? Woiadomo, że po zaprzestaniu karmienia maleją z powrotem, ale chyba nie do rozmiaru spdzrzed ciązy :]
napisał/a: wikam2 2010-03-02 21:17
W ciąży to jasne, że urosły! :) I to dużo, duzo dlatego trzeba było b. o nie dbać.
Po ciązy wydaje mi się, że wróciły do normalnego stanu. No może były ciut wieksze ale za to ciut mniej jędrne :/
napisał/a: Nanny1 2010-03-02 23:11
Wiec moze jednak rozmiar sie troche zmienił? zreszta mowie to co wiem slyszałam, a moze byc roznie