Nieregularne miesiączki, plamienie, złe samopoczucie a ciąża

napisał/a: Wiecha92 2015-12-04 11:28
Witam. Mam 23 lata. Od lipca zaczęłam mieć nieregularne miesiączki. Raz okres przychodził nawet o tydzień za szybko, raz spóźniał się 2 tygodnie. Dodam że jestem aktywna seksualnie. Od 3 lat uprawiam seks z chłopakiem, bez zabezpieczenia, on zawsze kończy na zewnątrz i jeszcze trwa to dłuższą chwilę zanim dojdzie(kończymy ręcznie). Nie wiem czy to istotne ale rzadko się teraz kochaliśmy przeważnie raz lub dwa razy w miesiącu. Ostatni okres miałam 15 października. Przyszedł spóźniony 2 tygodnie. Trwał jak zawsze 5 dni i wyglądał normalnie. Kochałam się z chłopakiem 10 listopada i 15 listopada powinien przyjść okres. Teraz czekam na niego już 3 tygodnie. Dodam że mam też dziwne objawy. Przez dwa cykle miałam brzydko pachnące i obfite upławy. 4 dni temu i wczoraj miałam dziwne brązowawe plamienia. Od tych 3 tygodni boli mnie podbrzusze i przed tymi plamieniami dość mocno piekło mnie w miednicy, pachwinach i bolały mnie uda. Od paru dni mam też rozwolnienie, a dziś zaczął boleć mnie żołądek, doszedł brak apetytu i mam małe nudności.Wyskoczyło mi też trochę pryszczy na twarzy. Piersi trochę mi nabrzmiały ale nie są bolące. Brzuch przy naciskaniu trochę boli. Zauważyłam nawet że trochę schudłam. Zastanawiam się czy to objawy ciąży. Tylko czy można zajść w ciąże gdy nie ma wytrysku wewnątrz? Słyszałam też o plamieniach implantacyjnych ale one chyba występują kilka dni po zapłodnieniu? Więc raczej moje plamienia nimi nie były? Czy mogą być to objawy jakiejś infekcji?
Dodam też że te ostatnie miesiące były dla mnie stresujące. W październiku znalazłam też nową pracę w której dużo się stresowałam na początku i zaczęłam pracować w nocy przez co mój tryb życia dość się rozregulował. Jutro rano zamierzam zrobić test ciążowy a na 9 grudnia mam ustaloną wizytę u ginekologa.
napisał/a: Wiecha92 2015-12-06 07:34
No i w końcu po 21 dnia spóźnienia miesiączka przyszła :)