Nieregularne cykle a odchudzanie

napisał/a: Anja 2007-07-10 20:08
Witam moje pytanie dotyczy zwiazku miedzy brakiem miesiaczki a odchudzaniem.Od kilku lat jestem na niskokalorycznej diecie czy to moze miec wplyw na cykle?.Dodam ze odstep pomiedzy kolejnymi miesiaczkami jest zbyt dlugi:(
napisał/a: Kasienka84 2007-07-11 11:53
Jak najbardziej moze miec to wplyw, odchudzanie zawsze szkodzilo na okres, taks am jaks tres, bra snu i ogolnie zly tryb zycia, sprobuj diete zmniejszyc i powinno po jakims czasie byc ok albo idz do lekarza ale lekarz moze dac pigulki, a jesli nei ches ich brac to z trybem zycia troszke porzadku zrob i wszytsko w sposob naturalny wroci d normy
napisał/a: Anja 2007-07-11 18:44
Bardzo Dziękuje za odpowiedż i Pozdrawiam!

[ Dodano: 2007-07-11, 18:49 ]
I co najwazniejsze miesiaczka pojawiła się własnie wczoraj w dniu napisania tego postu:)))Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu.
napisał/a: Kasienka84 2007-07-13 09:48
To fajnie ze jest juz okres ale na przyszłość żeby ne musieć sie denerwowac i nie rozregulować sobie syklu jeśli zawsze był jakos regularnyw miare to warto zadbac o diete i by byla odpowiednia, ja mam nieregularne i wiemjak ciezko sparawic by byly regularne, aja mialas jakw zegarku to srob wsyztsko by tka bylo, nawet 2-3 kilo wiecej na wadze lepiej miec a do tego regularne okresy a jak regularne sa tznz e jestes zdropwa i funkcjonuje wsyztsko dobrze
napisał/a: Anja 2007-07-16 19:39
Rzeczywiscie moze moja dieta jest malo urozmaicona i dlatego takie problemy sie pojawiaja.To chyba brak niektorych skladnikow.No musialabym nad tym popracowac.