Nieprzyjemny ból w klatce piersiowej

napisał/a: kubek1331 2014-11-02 12:15
Witam
Od jakiegoś czasu czasu(nie jestem w stanie powiedzieć czy od pół roku czy może roku) mam dziwne i nieprzyjemne bóle w klatce piersiowej. Jest to ból jakby uciskowy, a momentami wydaje mi się jakbym drętwiał od środka. Ciężko powiedzieć czy to dzieje się tuż pod skórą czy to serce i płuca. Dzieje się to w nocy , najczęściej przed snem ale zdarza się też że ten ból budzi mnie w środku nocy. Początkowo trwało to od kilku do kilkunastu minut teraz trwa to do godziny a nieraz i dłużej. Ból ten nieraz poprzedzany jest drętwieniem palców u dłoni a nieraz później i całych dłoni. Z każdym razem przyznam że niepokoje się coraz bardziej i nie wiem co mam z tym zrobić. Chce jeszcze zaznaczyć że mam 20 lat i od dwóch lat lecze się w Łodzi na serce i ciśnienie, ciśnienie że tak powiem skacze jak chce, tylko że wraz z ciśnieniem rośnie też tętno serca. Byłem już 3 albo 4 razy w szpitalu na badaniach ale do tej pory nie ustalono co mi jest i co jest przyczyną moich wzrostów ciśnienia i tętna. No ale prosił bym o pomoc w sprawie tych bólów w klatce piersiowej.
Z góry dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
napisał/a: mad_max 2015-02-04 13:22
Pytanie jaki tryb życia prowadzisz. Jesteś młodą osobą, powinieneś skontaktować się ze specjalistą. http://artmiaserca.info/objawy.html