Nieprzechodząca choroba

napisał/a: Tatiana01992 2014-05-06 21:30
Witam mam 2 letnią córeczkę 2 dni przed świętami wielkanocnymi czyli w piatek zaczęła brać antybiotyk Amotax ponieważ zaczęła gorączkować źle się czuła i leciało jej z nosa ten antybiotyk brała do wtorku we wtorek poszliśmy do lekarza i okazało się że ma zmiany w płucach kaszlała jak gruźlik i jej tam normalnie grało w plecach było słychać więc pani doktor kazała podawać Zinat doustnie i do tego inhalacje z soli i berodualu i flegaminę brała to przez ok 10dni zmiany w płucach zanikły kaszel też ale katar jak leciał tak leci leki na alergie nie pomagają krople do nosa też nie i najgorsze jest to że zaczeła znów mi kaszleć mokrym kaszlem pomóżcie moja pani doktor leczy ją na pałe boje się że znów zapalenie złapie
napisał/a: barbarap 2014-06-09 22:01
zmieńcie lekarza, jeśli jego porady nie działają. Rok temu tak lekarka leczyła mojego syna, najpierw nie dała antybiotyku, później dostał jeden antybiotyk po drugim bo nabawił się zapalenia oskrzeli, inna doktorka polecła nam robić inhalacje ze sterydami i dawać acidolac przez miesiąc, poprawa była duża, później jeszcze na jesieni dawałam acidolac i jak do tej pory a minął ponad rok nie chorował :)