Niepokojące objawy

napisał/a: katarzyna0175 2012-10-26 10:50
Ostatnio zuważylam że często mi jest zimno i sinieją mi stopy(szczególnie prawa),dlonie i usta.Od lipca mam za czerwienioną twarz i częste (od paru lat) uczucie jakbym nie mogla nabrac pełnego oddechu (czeste ziewanie i wzdychanie) .Czego to mogą być objawy?
napisał/a: ratownik_0395 2012-10-29 14:37
Witam :)
W pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza POZ, który powinien zlecić badanie ekg, morfologię, jonogram, OB. Ewentualnie może pani poprosić o skierowanie do kardiologa lub udać się na wizytę prywatną. Jednak diagnostykę należy rozpocząć od lekarza POZ. Pozdrawiam :)
napisał/a: magdaaGdynia 2012-10-30 16:27
Może to być np objaw uczulenia, bądź alergia a w najgorszym przypadku nawet jakaś choroba. Słusznie prawi @ratownik_0395 powinnaś iść do lekarza.
napisał/a: ratownik_0395 2012-10-30 19:28
Mysle ze objawy uczulenia powinny ustąpić po pewnym czasie po zastosowaniu zwykłego Calcium rozpuszczalnego (dostępny w aptekach jako tabletki musujące i nie tylko), natomiast jeśli zasinienie utrzymuje się długo i obejmuje ono zarówno nogi jak i usta to wydaje mi się chociaż nie znam się na tym i lekarzem nie jestem (jeszcze :)) to może to być jakaś choroba np. serca lub płuc. Wizycie u lekarza stanowcze TAK !! Pozdrawiam :)