Niepokojące objawy, ropa z prącia

napisał/a: Czaj-nick 2013-06-24 01:01
Witam, mam 20lat, od krótkiego okresu czasu pobolewało mnie w okolicach ujścia cewki moczowej, był to bardzo lekki ból, nie zwracałem na niego większej uwagi.

Wczoraj miałem stosunek oralny z dziewczyną z którą jestem od kilku lat, był on w prezerwatywie. Niestety dziś pojawił się mocny ból ujścia cewki moczowej/czubka prącia. Boli za każdym razem gdy się tam dotknę, nawet gdy chodzę i materiał bielizny mnie ociera. Kilka minut temu dostrzegłem kroplę żółtawej cieczy wydobywającą się z cewki moczowej.

Co powinienem zrobić? Najpierw do lekarza ogólnego i badanie moczu? Potem do urologa? Jakieś 2-3 miesiące temu miałem również pewne dolegliwości (ból w pachwinie i kroczu oraz na prąciu), miałem zrobione USG brzucha, badanie moczu, krwi, wymaz z cewki moczowej (również pod kątem chlamydii), badania nic nie wykazały. Później miałem USG moszny i wyszły żylaki powrózka nasiennego, dostałem Diosminex, objawy minęły. Teraz pojawiły się nieco inne objawy, bo wcześniej nie miałem tak mocnego bólu i żadnej wydzieliny.

Proszę o poradę.
napisał/a: Czaj-nick 2013-06-24 10:35
Ps. dzisiaj pojawił się również ból przy oddawaniu moczu
napisał/a: Czaj-nick 2013-06-26 01:59
Byłem u lekarza przepisał mi Canbiox (azytrymocyna 500mg) 2 tabletki do przyjęcia jednorazowo i pimafucort do smarowania.
Antybiotyk zażyłem, posmarowałem też żołędź.

Część objawów jest wciąż podobna, ból przy najdelikatniejszym dotknięciu czubka penisa, wydobywająca się wydzielina, zaczerwienione ujście cewki moczowej... ale oprócz tego zaraz obok ujścia cewki pojawiła się krosta, wyglądająca jak dojrzewający pryszcz... jest czerwona w środku biaława. Czy możliwe że to pryszcz? A nie żadne zapalenie cewki moczowej?