niepokojace objawy m.in kaszel z krwia

napisał/a: mirinda00 2009-04-21 14:42
Witam
Moj chlopak od ok 2 tygodni jest chory.Zaczelo sie od zwyklego przeziebienia.Katar kaszel goraczka itp.
Kaszel stawal sie coraz bardziej uciazliwy i duszacy.
Inne dolegliwosci ustapily zostal tylko ten okropny kaszel.Pil syrop na kaszel ale jakos nie pomogl szczegolnie.
Dzis podczas tego uciazliwego kaszlu pojawila sie dosc duza ilosc krwi.
Wczesniej nic sie takiego niepokojacego nie dzialo.
Ale w ciagu ostatnich miesiecy duzo schudl. Jest ogolnie slabszy i ostatnio podczas snu byl zmuszony kilkakrotnie zmieniac koszulke poniewaz strasznie sie pocil...
On mnie uspokaja ze nic sie nie dzieje ale ten kaszel bardzo mi sie nie podoba no i dzis to pojawienie sie krwi.
Meczyl go ten kaszel ok 2tygodni ale dopiero dzis pojawila sie ta krew.
Co to moze byc? Co moze mu dolegac?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
napisał/a: Vieri 2009-04-21 16:02
Jest bardzo wiele chorób które mogą dawać takie objawy. Bez wizyty u lekarza się nie obędzie. Wiedz tylko jedno. Im dłużej poczekacie tym może być gorzej.

Pozdrawiam
napisał/a: mirinda00 2009-04-21 19:38
ok rozumiem ale po tym co pisze na co moze to wygladac?
moze napiszcie mi tak w skrocie co to moze byc,jakie choroby itd...
napisał/a: Vieri 2009-04-21 20:03
Jest tego mnóstwo. Począwszy od zapalenia gardła przez zapalenie płuc a skończywszy na nowotworach. Tylko badania mogą dać odpowiedź na to pytanie.

Pozdrawiam
napisał/a: gaga 2 2009-04-21 23:04
Witaj skontaktujcie się jak najszybciej z lekarzem tak jak mówiła przedmówczyni może to być błahostka ale również coś bardzo poważnego, nocne poty, uciązliwy kaszel, osłabienie i chudnięcie mogą być objawem grużlicy( wiem bo sama przez to przechodziłam) więc radzę nie zwlekać i jak najszybciej udać się do specjalisty