Niepokojace objawy i zachowanie organizmu

napisał/a: witzu 2013-02-16 13:04
Witam,

31.12.2012 trafilem na izbe przyjec z : dretwieniem nog ,rak ,twarzy ,bolalo mnie serce ledwo co chodzilem i czulem sie jkabym zchodzil z tego swiata.W szpitalu mialem takie wyniki (podaje te nieprawidlowe lub wysokie): Glukoza w surowicy 7,3 ,Mocznik w surowicy 7,1 ,WBC 10,5 ,RDW 40,2 , NT-proBNP 34 , potas w surowicy ,3,5, Troponina 4,99

Dostalem kroplowki : 500 ml 0,9% Nacl z 40 MEQK+
Potem bralem 10 dni Kalipoz 2 x dziennie

Zaznaczam ze ok ok listopada bralem rozne leki bo nie moglem sie wyleczyc przez ok 5-6 tyg.

Dwa dni wczesniej pilem alkohol ok 0,4 trunku 40 %


Po kroplowce w miare przeszlo i dochodzilem do siebie ( choc na 2 dzien mialem straszne zejscie) ale doszedlem do siebie.

Badanie krwi : 7.01.2013 jak bralem potas : 4,84
Badanie krwi : 21.01.2013 jak przestalem : 3,82

NAstepnie dnia 14.02.2013 znowu trafilem do szpitala z podobnymi objawami troche slabszymi(zwrocilem tez uwage na to ze jakby zylki mi na rekach powychodzily takie niebieskie i cienki na dloniach) :

Wyniki badan ( to co bylo nie tak ) :

WBC : 11,4
Potas w surowicy : 4,7

Mialem bardzo gesta krew - nie mogli mi pobrac juz 2 razy.I babka od pobierania mowila ze mam twarde i chyba cienkie zyly.

Przed wczoraj bylem u lekarza 1 kontaktu i powiedzial co w stylu ze wysokie WBC powoduje jakis rozklad bialek i potas sie wydziela wiec kazala mi brac potas i magnez z b6.Troche sie obawiam o potas bo jak to nie to to bede mial hiperkaliemie.

Kazala zrobic wczoraj Morfologie,Ob ,Rozmaz manualny i cos jeszcze.

Ja nadal mam mrowienia na twarzy(czy dretwienia)mam czasem zimnie rece i dlonie,czasem normalne ,nie czuje sie na silach.

Troche spaceruje.

Dodam ze od listopada do polowy grudnia bylem przeziebiony i nie moglem sie wyleczyc , bylem u 3 lekarzy i bralem rozne tabciny,gripexy,apapy,i inne cholerstwa chyba przez miesac.