Niepokojące nagłe kłucie w głowie

napisał/a: aniak23 2009-06-09 20:17
Witam, mam pytanie, 2 dni temu miałam zaczęła mnie nagle kłuć głowa ( u góry ). Ból nie do wytrzymania trwający około 2-3 minuty.
Córka miała już dzwonić na pogotowie ale ból sam ustąpił. To był drugi taki atak. Pierwszy miałam 2 miesiące temu.
Proszę o poradę , czy to coś poważnego, naczytałam się dużo strasznych rzeczy.... i boje się iść do lekarza.
Proszę o odpowiedź .....
Ania
napisał/a: paniX 2009-06-15 21:40
Właśnie wróciłam od lekarza. Uspokoila mnie, że to nie tętniak, tego się najbardziej bałam. To przeszywający ból, jakby mi ktoś wbijał długą szpilę od góry z lewej strony. KOniec wyimaginowanej spzili wychodzi nosem, po drodze boli mnie oko z tyłu. Zaliczyłam dzisiaj okulistę- ok, internistę. Najprawdopodobniej to naczyniowe bóle migrenowe. Dostałam skierowanie do neurologa, z racji tego bólu w oczodole. Mam różne objawy nerwicy, które zaczęły się w lipcu. Dzisiaj mi sie przypomnialo, że właśnie wtedy miałam kleszcza. Więc sprawa się tera będzie kręćic wokół niego... Podobno kilkadziesiąt % ludzi z boreliozą odsyłanych jest do psychologów i psychiatrów z diagnozą nerwicy i depresji.

acha- boli mnie jak krzyczę albo się zdenerwuję. A oczodół bez przerwy od 2 tygodni. :/