Niepokój ruchowy, autoimmunologia móżdzka

napisał/a: Bosingwa 2016-03-16 18:37
Witam czy ktoś z was miał długo utrzymujący się niepokój ruchowy, efekt jakby się było po kilku drinkach?
Walcze już z tym dziadostwem hashi na prywatne badania straciłem z 4000 zł i dalej nie wiem czy na pewno jestem chory tylko na hashi. Miał ktoś z was takie objawy jak niepokój ruchowy ?
Generalnie lecze się z 5 lat i tylko z rok czułem się nawet dobrze.
Moje aktualne wyniki : tsh 3,2 norma 0,4-4,2 ,ft3 89 % , ft4 80 % , tpo 199
Morfologia ok, crp ok, ferrytyna ok, rozmaz krwi ok, potas ok,lh , fsh, prolaktyna, ob, glukoza, kreatynina, aspat, alat ok

Byłem w 2012 u neurologa , zrobiliśmy takie ćwiczenia na sali po czym powiedział że nie widzi niepokojących objawów, potem zrobił rm głowy bez kontrastu i według niego wyszedł ok.
Byłem u kardiologa - echo serca ok do tego przewietlenie płuc, usg wątroby, trzustki, badane też były nerki, usg brzucha.
Usg tarczycy - lekko pomniejszona , odwapnienia. /ponoć typowa dla hashimoto/
Biorę euthyrox n25, 110 mcg selenu, 2000 mg omegi3, 1000i wit d, olimp zielona herbata , nie jem glutenu ani laktozy.
Jednak efekty są malo dajne

Reasumując :
1.Czy ktoś z was ma niepokój ruchowy przez długi czas ? jeśli tak to jak to leczycie >?
2. Jak zbadać czy tpo niszczy mi móżdżek, bo ponoć u 20 % ludzi z hashimoto jest on atakowany ?
napisał/a: soaring 2016-03-17 07:42
a jak wygląda Twój jadłospis? może to kwestia posiłków zbyt węglowodanowych a potem spadków cukru?
napisał/a: Bosingwa 2016-03-17 17:18
Najczęściej to :
rano - 3 jaja lub 30 dag kiełbasy
obiad - filet z kurczaka 400 gram, 3 ziemniaki, surówka na bazie kapusty
kolacja - wędzony śledź lub makrela
W między czasie ": banan, jabłko, wafelek ryżowy.
Nie słodzę herbat.
napisał/a: soaring 2016-03-18 07:16
ale że co, śniadanie to łyse 3 jaja a na kolację puszka śledzi?
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2016-03-25 09:15
Thyroid Sexy na facebook'u , napisz w postaci prywatnej wiadomość , lekarz lub pani Nolin zawsze odpisuje.
Objawy neurologiczne są nawet częste, na thyroid znalazłem z 90 osób co zgłaszały takie problemy.
Rezonans zrobiony, ćwiczenia i nic nie wykazywało problemów typowo neurologicznych, przyczyną była tarczyca.
KIlka osób zmieniło euthyrox / mający skutki uboczne jak zmeczenie/ na naturalne sproszkowane tarczyce, pomogło.