Nieplanowana zmiana wyglądu po operacji nosa.

napisał/a: unlucky2015 2015-03-23 02:23
Jestem załamana. Już po operacji mój nos wyglądał inaczej, ale nie było to aż tak rażące. Obecnie jestem miesięc noliei nie poznaje siebie w lusterku. Wychodzi na to że nos jeszcze cały czas się zmienia ale przez to i cała twarz. Czy mam szanse jeszcze wyglądać jak przed operacja? Mam depresje z tego powodu, nie chce mi się wychodzic z domu etc. Wygladam jak inna osoba. Dodatkowo rano zawsze i w nocy (po spaniu) ten nos mi puchnie. Problemy z oddychaniem mam nadal tzw suchość w nosie, ograniczony węch i lekkie sińce pod oczami. Co ja mam robić?
napisał/a: radek07 2015-03-23 09:23
Takie zmiany wyglądu mogą się jeszcze utrzymywać przez jakiś czas.
Puchnie tylko nos czy cała twarz?
Suchość w nosie była odczuwalna przed operacją?
Co dokładnie było operowane?
Płuczesz nos wodą?
napisał/a: unlucky2015 2015-03-23 18:28
Radek pisałam już o tym w innym wątku. Już wiem co mi jest nie zmienia się wyglad nosa tylko zapada mi się grzbiet obejrzalam dokladnie profile, jak naciagam skore to widac chrzastke ktora sie wyraznie odznacza wczesniej tak nie bylo choc grzbiet byl wyraznie mniejszy niz przed operacja. Stad garb na nosie jesli chcesz wrzuce zdjęcia. Czy to moze się bardzo pogorszyc ze az nos mi wpadnie w twarz? Nie wiem jak ja bede z tym pracowac co moge zrobic? Operacje mialam w Kajetanach miesiac temu i spartaczyli mi to. Ja to mam masakre takiego pecha w zyciu byle jaka lekarka mnie operowala. Jak naciagam ta skore w miejscu gdzie powinien byc grzbiet to wyglądam mniej wiecej tak jak przed operacja. Napisalam meila do Kajetan ale watpie czy pomoga mi.