niepewnosc, pomozcie. chyba bede tata.

napisał/a: milo1 2007-03-26 18:52
Mam problem . Chyba bede tata, moja dziewczyna uwaza ze jest w ciazy, miewa wymioty, robila test pierwszy wyszedl nie pewny, tzn. niejednoznaczny, wiec zrobila drugiego dnia drugi i ten juz wyszedl pozytywny , z tym ze moja dziewczyna chciala by dziecko i nie wiem czy te objawy nie sa tego wynikiem, ale zajscie w ciaze teoretycznie tez jestmozliwe, wydaje mi sie ze bardzo male ale jest, gdyz kochalismy sie bez zabezpieczenia, ale po pierwsze zaraz po miesiaczce (czyli dni nieplodne)a po drugie nie doszedlem w Niej. I musze powiedziec ze po tym stusunku miala juz okres w normalnym czasie. nie teraz to juz nie wiem co myslec, czy naprawde jest w ciazy czy poprostu sobie tak wmawia, i zaczynam tez powoli watpic w to czy ten testy zrobila to smutne ze nie wierze ale juz sam nie wiem . musze dodac ze ja mam 19 lat a moja dziewczyna 18 i narazie raczej nie chce byc tata.
co Wy o tym myslicie? prosze o szybka odpowiedz.
napisał/a: Marzena2110 2007-03-27 12:40
najlepiej to niech twojwa dziewczyna idzie do ginekologa,tam jej zrobia usg i stwierdza czy jest czy nie!!!
napisał/a: ~Anonymous 2007-03-27 19:46
ufffff, i sie wyjasnilo:) zrobila dzis test i wyszedl negaetywny.:)
napisał/a: ~Anonymous 2007-03-29 22:30
Anonymous napisal(a):ufffff, i sie wyjasnilo:) zrobila dzis test i wyszedl negaetywny.:)
Może teraz zaczniecie sięzabezpieczać? Warto....