niedosłuch

napisał/a: gonia32 2013-09-04 12:07
Witam.Mam 38 lat.8 lat temu zaszłam w ciążę.Wszystko było ok,tylko pojawiło sie dziwne cykanie w uchu.Trwa to do dzisiaj .Do tego doszedł szum w głowie i zawroty.Na początku tego roku byłam na badanich okresowych i stwierdzono niedosłuch.W między czasie zgłaszałam to lekarzowi ,ale wzruszał ramionami i to było wszystko.Dostalam skierowanie do laryngologa.I.. najpierw spytał sie ile mam lat,a potem powiedział,że jak chc e to może mi wykonać badanie słuchu.Noi wyszło powyżej 60 db,oczy pan doktor zrobił wielkie i powiedział,że to będzie postępować to wszystko dziekuję.Wyszłam załamana.Pracuję w dość dużym sklepie.Co teraz.Nastepny lekarz wykonał badanie i powiedział,że to niedosłuch odbiorczy .Aparat mnie czeka.Tata mój ma niedosłuch,ale on ma prawie 80 lat.Czytałam o otoskleroza taki rodzaj niedosłuchu,czy to może być to,czym sie różni ten niedosłuch?Aparat sobie zafunduję ale co dalej z szumem w głowie i tym cykaniem w uchu.Wspomnę ,że niedosłuch jest w obu uszach przyczym pani doktor mi zleciła aparat na jedno.Protetyk tylko powiedział,że to dziwne,że mam szum w całej głowie.Może ktoś z was mi coś podpowie co dalej mam robić?